Як зрозуміти, що він правильно відноситься до жінок?

Опубликовано: 21:30, 21.06.2016
Ми розповімо тобі 10 ознак на користь цього!

8787876yhju.jpg (163.79 Kb)Він не плутає поняття "рівні права" і "рівна фізична сила" і не заявить, що раз ти за рівноправність, то сама неси непідйомні сумки.

Тому він галантний, притримає двері і не плюхнеться в транспорті на сидіння перш, ніж переконається, що тобі дісталося вільне місце.

Він час від часу запитує про те, що ти відчуваєш, і вислуховує тебе, тому що розуміє, що емоції для тебе не менш важливі, ніж події.

Коли на питання "Як справи?" Ти відповідаєш: "Нормально", - він, буває, перепитує: "А докладніше?" Тому що він не для проформи запитав, йому і справді цікаво, чим ти живеш і що у тебе відбувається.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 ознак, що ви скоро розлучитесь

Він вміє програвати жінці. Якщо ти обставила його в шахи (нарди, преферанс, хрестики-нулики), він сприйме це так само, як якби програв чоловікові. Тому що для нього жіночий розум - НЕ нонсенс, а отже, така поразка не сприймається так, як якщо б дитина поклала його на обидві лопатки.

Він шанобливо ставиться до жінок і ніколи не дозволяє собі образливо про них відгукуватися. Ти не уявляєш, щоб він обматюкав даму в розмові або пройшовся на адресу телеведучої, з чиїми словами не згоден.

Він не падає в непритомність і не бентежиться, коли ти заговорюєш про щось, що має відношення до місячних. Справжні чоловіки крові не бояться. І ти завжди можеш попросити його купити тампони.

Він знає, що ти особливо запальна під час ПМС, але ніколи не кине тебе в суперечці: "У тебе що, "ці дні"?"

Він думає про контрацепцію і не вважає, що це жіноча турбота.

У нього є хоча б одна жінка-друг, з якої він ніколи не спав і не збирається.

Джерело: cosmo.ru
Вернуться к материалу