Чому чоловіки марять про анальний секс?

Опубликовано: 06:10, 30.08.2016
Наші думки допоможуть тобі зрозуміти, чому він так сильно бажає спробувати це!

wsdfgyt5y54t645.jpg (215.34 Kb)1. Тому що він викликає АБСОЛЮТНО інші відчуття, ніж вагінальний
Уяви, що у твого чоловіка був би другий член, який він ніколи не використовував для сексу. І ти б знала, що він дасть тобі абсолютно нові відчуття. Уявила? Хіба ти б не захотіла спробувати це?

2. Тому що це щось новеньке
Якби анальний секс був частиною щоденного раціону, він зовсім не викликав би такого жадання. Як і деякі страви, він явно переоцінений, але його рідкість тільки підвищує до нього інтерес в фантазіях чоловіків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як здогадатись, що він тебе хоче?

3. Тому що заборонений плід солодкий
Анальний секс вважається своєрідним табу. Він не належить до садо-мазо або інших сексуальних субкультур, але є унікальним у своєму роді, дозволяючи вийти за рамки буденного найбільш безболісним способом.

4. Тому що не всі були ... там
Не має значення, скільки чоловіків у тебе було до нього. Йому приємно думати, що якщо твоя піхва є ... скажімо так, танцполом в клубі, то анус є VIP-зоною. Так, нехай це позбавлене всякого сенсу, але йому приємно знати, що ти пустила його в свою секретну кімнату.

5. Тому що це символ статусу
Так, часто люди роблять вчинки або купують речі просто тому, що вони вважаються елітними і зараховують їх до обраних. От і все. Нехай навіть йому не подобається анальний секс, але він повинен мати можливість похвалитися своїм друзям, що у нього був такий досвід.

Джерело: cosmo.ru
Вернуться к материалу