Досвід стосунків, фінансова стабільність, незалежність - далеко не всі причини, які переконають вас одружуватися у більш зрілому віці.

Чомусь так склалося, що українці досить рано одружуються порівняно із закордонними чоловіками, пояснюючи це повагою до сімейних цінностей, коханням традиціями. Але чи справді ранні шлюби є щасливими? Можливо для того, щоб створити міцну сім'ю, варто спочатку знайти своє місце в житті? Саме на тему ідеального віку для одруження провели дослідження вчені із західних країн і довели, що для такого важливого кроку ідеально готові чоловіки після 30-ти. Чому? Вчені назвали кілька головних причин.
1. Ні - юнацькому максималізму.
У такому віці ви уже забуваєте про "бурління пристрастей" і розумієте, що вам насправді потрібно від життя, від коханої людини, і від самих себе. У вас уже сформоване бачення майбутньої сім'ї, є своєрідний план створення стосунків. Ви вміють прощати і розуміти.
2. Фінансова стабільність.
Що не кажіть, а у 30 років більшість чоловіків уже здатні подбати про матеріальне забезпечення сім'ї, що досить важливо у створенні стосунків.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Формула для ідеального шлюбу: що потрібно знати3. Відсутність зради.
Після 30-ти років вам захочеться сімейного затишку, спокою, коханої дружини поруч, яка буде готувати смачні сніданки і виховувати спільних дітей. У такому віці нижча імовірність різноманітних інтриг та одноденних романів.
4. Інтимні стосунки.
У віці після 30-ти чоловіки зазвичай уже визначаються з поглядами на інтимне життя та сексуальними побажаннями. Ви знаєте, як знайти підхід до жінки, як приховати свої недоліки і покращити подружні стосунки саме у цьому плані.
5. Ніяких ілюзій.
Зрілі чоловіки уже не шукають ідеальну жінку з модельними параметрами, мега-інтелектом, гарним характером, матеріальним забезпеченням, адже розуміють - ідеальних не буває. Ви просто намагаєтесь прийняти жінку такою, яка вона є.
6. Досвід стосунків.
У цьому випадку немає значення, були попередні стосунки - негативні, позитивні. У будь-якому випадку ви змогли зробити висновки для себе і відзначити, що варто робити для сім'ї, а чого не слід. Такий досвід в майбутньому обов'язково згодиться.