Ведуча Леся Нікітюк розповіла про майбутнє весілля

Опубликовано: 09:00, 12.02.2018
Відома телеведуча та гумористка Леся Нікітюк, досягла неабияких успіхів в телевізійній кар'єрі. Після того, як вона пішла з тревел-шоу "Орел і решка", довго не засиділась без роботи. Сьогодні глядачі можуть бачити її в ролі партнерки Сергія Притули по шоу "Хто зверху". Однак, дівчина завжди приховувала своє особисте життя, проте нещодавно зробила сенсаційну заяву.

3903_17076651_1263915380352973_3047960053123383296_n.jpg (63.88 Kb)Лесі Нікітюк ЗМІ приписували чимало романів з багатими та знаменитими чоловіками країни. Однак, сексуальна красуня нещодавно повідомила, що її серце вже зайняте. Але ведуча не повідомляє імені свого коханого, адже про особисте вона воліє не говорити. Вона лише зазначила: "Мій хлопець зі сфери бізнесу, але не шоу-бізнесу. Так, ця людина мій сусід, ми довго жили поруч двері в двері. Жодного разу не зустрічалися. І ось одного разу прямо в тамбурі ми з ним зустрілися і познайомилися. Разом ми вже рік. І все прекрасно! Ми навіть один одного лайкаємо".

Нещодавно у медіа була поширена інформація про заручини та швидке весілля Лесі Нікітюк. Та дівчина прояснила ситуацію, вона заявила, що поки під вінець не поспішає, але незаперечним залишається факт, що вона неймовірно щаслива в стосунках, закохана і кохана: "Звичайно ж, у мене як у нормальної красивої дівчини буде весілля. Може, в цьому році, може, в наступному. Може, через 5 років. Звичайно, я мрію про цю подію і хочу зробити фотографії в красивому платті разом зі своїм нареченим. Поки що я не підтверджувала офіційно цю інформацію. Але так, я зараз у відносинах. Я просто щаслива, що Бог подарував мого друга. Він ніби зрозумів, що мені важко літати однією і мало проводити часу вдома. Так що поки ми зустрічаємося, ми обожнюємо один одного, нам дуже цікаво проводити час разом".

Також Леся Нікітюк розповіла, що її коханий позитивно реагує на чутки про їх пару в ЗМІ і всіляко допомагає їй у роботі: "Він часто допомагає мені і жарти писати, і відео знімати. Він добре розбирається в гуморі. Пригадую, як ми з ним готувалися до мого виступу на "Лізі Сміху". Він дуже переживав за мене, постійно допомагав додумувати жарти на репетиціях. Був зі мною від початку і до кінця".
Вернуться к материалу