Чи потрібні вам стосунки?

Опубликовано: 23:15, 02.09.2014
Всі ваші стосунки закінчились повною поразкою? Чи потрібно вам взагалі зустрічатись з кимось?

4731_4-znaki-ze-nie-nadajesz-sie-do-zwiazku_38.jpeg (20.95 Kb)1. Зустрічаючись з кимось, будете почуватись краще. У вас проблеми на роботі чи в університеті і нічого не складається? Рецепт – хлопець. Насправді, стосунки – не ворожка і не вирішать магічним чином ваші проблеми. Навпаки, проблем може лише додатись. Спочатку розберіться з усім, що вас на даний момент турбує, а потім вже задумаєтесь над чим, чи потрібні вам стосунки.

2. Стосунки підвищать самооцінку. Всі подруги мають хлопців, а вам ніяк не вдається знайти другу половинку. Вони постійно твердять, як це прекрасно, які їх хлопці чудові. І ви починаєте задумуватись: «Що зі мною не так?», «Я зовсім некрасива?». З вами все нормально. Але самооцінка не повинна залежати від наявності стосунків. Ви красива, незалежно від того, є у вас хлопець чи ні. Звільніть себе! Виберіться на вечірку, проведіть гарно час. Хтозна, можливо в якийсь з цих моментів ви зустрінете ЙОГО.

3. Прагнете ідеалу. «Цей хлопець справді класний, такий дотепний, веселий, ми добре проводимо час, якби ж тільки він був трішки вищим!». І так постійно: цей замалий, той блондин, а ви ж обожнюєте брюнетів, а ще інший слухає музику, яка вам не до шмиги. Ідеалів не існує. Адже ви теж не ідеальна. Подумайте, чи хотілось би, щоб хлопець, який вам подобається, почав вас уникати, бо його ідеал – кучеряві дівчата, а у вас пряме волосся? Абсурдно, чи не так? Добре подумайте, хто вам потрібен: людина, з якою будете щасливою, чи трофей, щоб похвастатись перед подругами.

4. Не можете прийняти рішення. Добре було б мати до кого пригорнутись в холодний зимовий вечір чи з ким піти погуляти, але ж сьогодні така класна вечірка! І ви так обожнюєте проводити ночі в клубах! Отож-бо й воно. Пам’ятайте, що не можна мати тістечко й з’їсти тістечко водночас. Обирайте те, чого б вам зараз хотілось найбільше. Врешті-решт, коли вам обриднуть нічні походеньки в клуби, тоді подумаєте про стосунки.
Вернуться к материалу