Найпоширеніші міфи про інтимне життя

Опубликовано: 21:30, 03.09.2014
Надлишок інформації інколи може зіграти з нами злий жарт. Розвіюємо міфи про інтим. 1. В щасливих стосунках і, тим паче, шлюбі секс повинен бути щоночі. Та ні, якраз навпаки, коли ваші стосунки і шлюб щасливі й гармонійні, ваша друга половинка має поставитись з розумінням до тих моментів, коли замість пристрасті в ліжку вам хочеться просто «відрубатись» після неймовірно тяжкого дня.

2. Ви зобов’язані любити оральний секс. Запам’ятайте: ви нікому нічого не зобов’ язані! І стосується це не лише інтиму. Навіть якщо ваш партнер, ну дуже просить зробити йому приємне. Що з того, якщо з якихось причин, принаймні на даний момент,ВАМ це буде неприємно.

3. Критичні дні – це жахливо. Тільки, якщо ви й досі не переросли шкільного віку. Критичні дні – це природно! А тому – нормально.

4. Якщо ви надаєте перевагу класичним позам – ви занудна, як і ваше сексуальне життя. Різні пози придумані для того, щоб отримати максимум задоволення. Тому, якщо акробатика в ліжку не приносить вам задоволення, то це означає тільки те, що ви знайшли себе в класиці. Ну а час від часу, за наявності ентузіазму можна спробувати й щось інше. Зверніть увагу на слово «можна», а не «треба».

5. Ви повинні спробувати все, хоча б один раз. Та ж ситуація: сексом займаються, щоб отримати насолоду. Тож, якщо від думки про якийсь з експериментів в ліжку вам стає не по собі – це не для вас. А, погоджуючись всупереч власному бажанню, ви перетворюєте теоретично приємне заняття на каторгу.
Вернуться к материалу