Кінематографічний посібник з інтимного життя

Опубликовано: 05:40, 17.09.2014
Майже кожного дня можна побачити по телевізору справжні енциклопедії кохання, які представляють на розсуд глядача автори. Тут і пози, і діалоги, і техніка – як кажуть, посібник "для чайників" Але пам’ятайте, що режисери заради гарної картинки готові на все, навіть на прикрашання істини у великих об’ємах."Дев’ять із половиною тижнів" (1986 р.)

9-1_2-nedel.jpg (13.52 Kb)

Тут бачимо класику жанру – обмаститися чимось солодким і з’їсти без допомоги рук.
На зйомку солодкої сцени пішло 8 банок меду, проте в житті головне не переборщити, адже не всі чоловіки – ласуни. Але й користь можна отримати від такої процедури – мед робить шкіру гладкою та еластичною.

"Спокуса" (2001 р.)

nastol_com_ua-30446.jpg (9.67 Kb)

Режисери полюбляють експлуатувати тему пристрасті у воді. В хід іде все: від ванн та басейнів до морів та океанів.
Але якщо на екрані ці сцени виглядають доволі спокусливими, то в житті такий варіант близькості може стати доволі незручним через відсутність будь-якої точки опори. Тим паче, що вода вимиває природну змаску, і сам процес може перетворитися з приємного задоволення на суцільні муки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Моменти, коли інтим перетворюється на роботу

"Збиток" (1992 р.)

1da12fa4ec18.jpg (12.95 Kb)

Оволодіти жінкою на робочому столі – мрія чи не кожного чоловіка. Пристрасно летять на підлогу ділові папери, падає комп’ютер, розливаються кава… Але чи дійсно можливо реальному житті повторити подібні епізоди на жорсткому дерев’яному офісному столі?

"Генрі та Джун" (1990 р.)

m0020317_15bs6172c504-5d.jpg (33.36 Kb)

Тема вуаєризму для кіносценаріїв не нова і доволі часто використовується. А що, якщо взяти не просто свідка, а одностатеву пару? І не обмежуватися пасивним спогляданням? А може перемістити дію в бордель? І вийде найгарячіша сцена "Генрі та Джун". Тільки такий експеримент підійде для екстремальних пар, які не не мають внутрішніх бар’єрів.

Але якщо вас все-таки вабить такий розвиток подій ,але ви не наважуєтесь його повторити в житті, використайте замість реальної людини-свідка – зеркало, як герої стрічки "З широко закритими очима".
Вернуться к материалу