Каролін де Мегре і Chanel запустили спільний блог

Опубликовано: 19:00, 25.11.2016
Знаменита модель вже є амбасадором модного дому.
04_the-sessions-and-the-cocktail-caroline-de-maigret-2_hd.jpg (41.27 Kb)Дружба Каролін де Мегре і Карла Лагерфельда почалася в 1998 році, коли молода модель вперше взяла участь у показі Chanel в паризькому театрі Опера Бастилія. Дизайнер був підкорений її унікальним стилем і особистістю. З тих пір багато води утекло. Каролін запустила свій музичний лейбл, стала продюсером, фотографом і письменником, але її співпрацю з модним будинком ніколи не припинялося. Більш того, цього літа Chanel призначили стильну француженку своїм офіційним амбассадором.

Тепер же Каролін і Chanel стали ще ріднішими один одному: разом вони запустили онлайн-платформу під назвою CdMdiary, де визнана ікона паризького шику буде ділитися секретами свого стилю і джерелами натхнення:

Жінки часто запитують, що мене надихає. Цей блог - це мій світ і світ Chanel. У ньому буде те, що нас об'єднує. Музика, книги, артисти - все це впливає на те, як я виглядаю.

Блог складається з 6 розділів. Рубрика No 1 - гід по особистому стилю Каролін. У рубриці Cruches знаменита парижанка розповість про те, що в даний момент її надихає (фільми, книги, концерти), в рубриці Best Places - про свої улюблені ресторанах, музеях та інших секретних місцях, в рубриці Backstage - покаже лаштунками фешн-зйомок, в рубриці Dressing Talks - гардероби відомих модниць. У розділі Music Interviews будуть представлені подкасти з музичними експертами.

Джерело: marieclaire
Вернуться к материалу