Перетворюємо довге волосся у короткий боб без стрижки

Опубликовано: 23:00, 06.06.2015
Практично кожна дівчина хотіла приміряти коротку стрижку, але бажання обрізати довге волосся було не в кожної. Тепер, щоб мати зачіску боб не доведеться жертвувати довжиною вашої шевелюри.

drxpajma0qi.jpg (26.75 Kb)1. Відокремте верхню частину волосся від нижньої, від одного вуха до іншого. Верхню частину волосся заколіть "крабом" або шпилькою, щоб не заважало.

2. З нижньої частини заплетіть косичку. Краще зробити її злегка косою, тобто від одного вуха до іншого. Але якщо незручно, то просто заплетіть косу до кінчиків волосся. Закріпіть косичку гумкою, і вложіть її під потилицею, закріпіть шпильками або невидимками.

bwr8-maei40.jpg (19.02 Kb)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ефектна та проста зачіска для всіх, хто вміє плести коси

3. Верхню частину волосся звільніть від шпильки. Начешіть для об'єму і для того, щоб волосся було щільніше, приховувало косу. Зверху волосся розчешіть дрібним гребінцем, щоб начіс залишався тільки всередині, а зверху було враження гладкого шовковистого волосся.

tlkfhm-8r20.jpg (19.71 Kb)

4. Зробіть низький хвостик, волосся має закривати вуха. Закріпіть гумкою, після цього трохи опустіть гумку вниз і загорніть хвостик під косичку. Закріпіть шпильками та збризніть волосся лаком.

ipawmab7tgm.jpg (16 Kb)
Вернуться к материалу