Як повернути секс в сім’ю: на допомогу красива білизна

Опубликовано: 15:10, 27.11.2018
Ще ніхто не скаржився про проблеми в інтимній сфері життя на початку стосунків з новим бойфрендом чи дівчиною. Та як тільки проходить перша пристрасть, люди створюють сім’ї, у них народжуються діти – і одразу вилізають перші проблеми в сексі: то голова постійно болить, то втома, то проблеми на роботі і таке інше. Тобто, перші відмовки і перші скандали на інтимному грунті. Що з цим робити?

10e_depositphotos_63197529_m_2015.jpg (60.09 Kb)

Будь для нього сексуальною

Звісно-звісно, якщо ти – новоспечена мама, сон тобі і не сниться, ти постійно втомлена, знервована, схвильована, дитина постійно плаче, проблеми з грудним вигодовуванням, а помогти хоча б по дому просто нікому, бо чоловік цілими днями на роботі, то й не дивно, що тобі не до сексу. Тобі не до своєї зовнішності взагалі. Але так не можна, бо ще трошки – і у тебе буде нервовий зрив і тоді доведеться приїжджати родичам, щоб посидіти з твоїм немовлям, поки ти будеш лікуватись в реабілітаційному центрі. Отож, що робити, аби хоч трішки відпочивати і присвячувати час лише для вас двох з коханим? Попросіть своїх батьків, щоб допомагали з дітьми хоча б на вихідних, а ви зможете кудись піти, чи зняти номер в готелі.

Носи красиву інтимну білизну SokoLingerie, яка підкреслить усі твої переваги і приховає маленькі недоліки. Не забувай про те, що ти для нього повинна бути загадковою дамою, тому забудь про звичні трусики і бюстгальтер для годування, одягни щось мереживне, красиве, сексуальне.

Зроби красивий, виразний макіяж, так, як ти це любила колись, коли в тебе ще був час на себе кохану. Не забудь розчесати цю гульку на голові, бо це мамська зачіска, а зараз ти – кохана дружина поряд з чоловіком, який дуже за тобою скучив.

Приготуй вечерю для вас двох

Чоловіки люблять поїсти, а смачно поїсти люблять ще більше. Ти, напевно, точно знаєш, які страви обожнює твій коханий чоловік, от і приготуй щось з цього переліку саме для нього. І обов’язково повечеряйте разом, це сильно зближує сім’ю.

Говори про те, що хвилює

Не можна приховувати свої почуття, не можна носити в собі переживання і надіятися, що все само собою налагодиться. Поговори з ним, скажи, що тебе хвилює, поясни йому, чому ти не можеш приділяти чоловікові стільки часу, як це було раніше. І попроси допомагати тобі, толді всі справи будуть виконані швидше і коханий зрозуміє, наскільки тобі важко.

Ви – сім’я, ви – двоє людей, які колись покохали один одного, і це почуття потрібно берегти, над стосунками треба працювати, ніщо не дається легко, та разом ви зможете все.
Вернуться к материалу