ТОП-7 щоденних продуктів, обов'язкових для жінки

Опубликовано: 08:40, 28.02.2015
Фахівці з Бостона провели дослідження за участю 40 тисяч жінок і перерахували найкорисніші для представниць слабкої статі продукти, за допомогою яких можна запобігти розвитку багатьох захворювань, у тому числі хвороби серця, раку грудей, а також полегшити симптоми клімаксу.

1036-11738.jpg (31.05 Kb)Отже, в раціон харчування жінки обов'язково повинні входити помідори. Вони містять лікопін і захищають від раку грудей і шийки матки, а також хвороб серця.
 
Лляна олія багата на жирні кислоти омега-3 і лігнін, що входять до складу клітковини. Жінкам необхідно вживати в день 1-2 столові ложки лляної олії, щоб послабити симптоми клімаксу і знизити рівень холестерину в крові.
 
Капуста допоможе захистити здоров'я кісток, зміцнити імунітет. А журавлинний сік дуже ефективний для профілактики інфекцій сечовивідних шляхів. Правда пити його потрібно без цукру.
 
Лосось і сьомга, багаті жирними кислотами омега-3, дозволять підвищити стійкість до стресів. 30 г волоських горіхів в день знизять ризик розвитку раку і зміцнять кістки. А йогурт дуже важливий для нормалізації мікрофлори шлунково-кишкового тракту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ходьба по сходах лікує проблеми серця
Вернуться к материалу