6 правил схуднення на соках

Опубликовано: 07:10, 26.09.2015
Осінь дуже хороший час для дієти на соках з місцевих овочів і фруктів. Заміни 1 прийом їжі на 1-2 склянки соку. В інші прийоми їж за звичайним меню.
Такий варіант сокової дієти можна застосовувати протягом тривалого часу, він не зашкодить здоров'ю, і зниження ваги буде проходити максимально природно.


fresh_juice.jpg (25.86 Kb)Про користь овочевих, фруктових і яблучних соків знають, напевно, всі. Вони багаті найрізноманітнішими вітамінами, мікроелементами та біологічно активними речовинами, і при цьому низькокалорійні. Само собою, дієтологи активно використовують корисні властивості цих чудових напоїв, включають їх в раціон самих різних дієт для схуднення. Є і дієти, в яких соки є основою раціону, а то й єдиним продуктом. Вони так і називаються - дієти на соках, або сокові дієти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Топ-10 продуктів для схуднення

6 правил схуднення на соках

Розводь соки наполовину з водою, обов'язково разбавляй буряковий сік, а також всі цитрусові.

Віддавай перевагу місцевим овочам і фруктам, а соки з екзотичних заморських плодів старайся вживати якомога менше.

Найбільш корисні для тебе соки томатний, буряковий, капустяний, морквяний, яблучний, грушевий, вишневий, сливовий, саме на них варто зробити основний акцент.

Краще пити соки з м'якоттю, можна і навіть бажано доїдати залишився в склянці пюре.

Додавай у склянку соку трохи меду, не більше однієї чайної ложки.

У перший день дієти постарайся обійтися без соків з цитрусових, а найкраще посидіти тільки на овочевих соках.

Ті ж «соки», які продають у пакетах в супермаркетах, зроблені з концентратів і містять величезну кількість цукру і різних харчових добавок, схуднути навряд чи допоможуть.
Вернуться к материалу