Нежить: поради ефективного лікування

Опубликовано: 15:00, 28.09.2015
Дуже часто з настанням холодів нашим супутником стає нежить. Він ускладнює життя утрудненим диханням, нескінченними виділеннями з носа, зниженням або втратою нюху. Щоб дати йому відсіч, потрібно дотримуватися ряду простих правил.

09-01-15-foto-700x394-1.jpg (21.85 Kb)Зволожуй повітря
Вологість повітря в приміщенні, де ти знаходишся, повинна бути 40-60%. Частіше гуляй, купи зволожувач повітря для кімнати або хоча б накривай батареї мокрими рушниками.

Зволожуй слизову носа
Пересушена слизова - ідеальне середовище для розмноження бактерій. Зрошуй її морською водою, допоможуть і краплі з евкаліптовим, смерековим маслом, маслом чайного дерева. Морська вода очистить дихальні шляхи від слизу, допоможе впоратися з набряком. Краплі ж, завдяки ефірним оліям, пом'якшать запалену слизову і стануть ударною силою проти вірусу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:7 способів поліпшити своє здоров'я

Парові інгаляції
Вологий пар пом'якшує слизову, його температура дозволяє впоратися із запаленням, а активні інгредієнти, як правило, йодована сіль і ефірні масла, ведуть боротьбу з вірусом.

Попар ноги
Відмінно допомагає побороти вірус і, як наслідок, виснажливий нежить, тепло для ніг. Попар їх в гарячій воді, одягни бавовняні шкарпетки, в які попередньо насип по столовій ложці гірчиці. На стопах маса біологічно активних точок, і, коли кров під впливом тепла приливає до них, активізується весь організм.

Зміцни імунітет
При перших симптомах нездужання приймай заходи для посилення захисних сил. Імунітет - особлива система організму. Саме вона позбавляє нас від симптомів будь-якого захворювання. Якщо ми підхоплюємо застуду чи вірус, то в бій з непроханими «гостями» виходить саме вона. Чим сильніше імунна система, тим легше протікає хвороба і тим швидше настане одужання.
Вернуться к материалу