Вчені назвали кращий фрукт осені

Опубликовано: 18:30, 01.10.2015
Список переваг граната поповнився ще одним вагомим "за". Вчені з Університету Кінгстона у Великобританії виявили в шкірці граната речовини, здатні побороти інфекції, які не під силу антибіотикам.

original76654.jpg (36.96 Kb)

Гранат є не тільки смачним, але і дуже корисним фруктом. На Сході цю рослину називають королем плодових культур. У стародавніх греків з цим фруктом пов'язано безліч легенд і приданий. В наші дні гранат не тільки не втратив свою колишню популярність, але й став одним з найбільш цінних плодів, які використовуються для підвищення імунітету, профілактики і лікування різних захворювань.

А тепер вчені з Університету Кінгстона у Великобританії виявили також те, в шкірці граната речовини, здатні побороти інфекції, які не під силу антибіотикам! У поєднанні з вітаміном С та солями металів ефективність гранатовою витяжки зросла в рази.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Що їсти на сніданок восени

За словами вчених, в лабораторних умовах дана "гримуча суміш" успішно продемонструвала свою дієздатність у поєдинку зі стафілококом. Вони живлять великі надії у зв'язку з новим відкриттям і мають намір продовжити ряд досліджень.

Варто також відзначити, що шкірка граната використовується для приготування відварів при ангіні та фарингіті, маски з товченої шкірки лікують вугри і гнійні висипання, гранатовий сік підвищує гемоглобін, а зернятка граната - безболісно знижують тиск. І ще, кісточки граната не варто випльовувати - в них містяться масла, які з легкістю відновлять гормональний баланс під час місячних або вагітності.

Джерело: Сosmo.ua
Вернуться к материалу