На замітку кар'єристці: як зберегти здоров'я на роботі?

Опубликовано: 20:40, 04.10.2015
В офісному кріслі ти проводиш майже весь свій робочий день. Як не погіршити здоров'я через сидячий спосіб життя? Все не так безнадійно. Фізіотерапевтами виведена ідеальна формула фізичної активності прямо на робочому місці. За словами вчених, людині необхідно попросту почергово сидіти і стояти.

sumna-zhinka-na-roboti.jpg (27.51 Kb)Медики впевнені, що щопівгодини робочого часу потрібно розбити на проміжки. Наприклад, 20 хвилин ти можеш сидіти, а протягом наступних восьми стояти, а 2 хвилини слід проводити в русі. На думку лікарів, потрібно тримати баланс. Наприклад, люди, які під час роботи проводять в стоячому положенні більше 10 хвилин, в результаті в більшості випадків скаржаться на болі в спині.

Плюс до всього, підніматися зі свого робочого місця і здійснювати активні рухи потрібно мінімум 16 разів на день - тільки так людина зможе уникнути маси неприємних захворювань, спровокованих сидячим способом життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:9 ознак того, що ти стала своєю в колективі

І ще одна хороша новина! Саме у вертикальному положенні, твоє тіло здатне спалити в два рази більше калорій, ніж у горизонтальному. Але от якщо ти сильно нервуєш і не можеш ніяк заспокоїться, то медики навпаки рекомендують зупинитися, завмерти і ... почати медитувати!

Дослідження французьких нейробіологів показують, що медитація на роботі сприяє зниженню стресу і підвищенню продуктивності. Влаштовувати емоційний відпочинок серед суєти робочого дня неймовірно корисно.

Джерело: Сosmo.ua
Вернуться к материалу