Як їсти овочі та фрукти з користю?

Опубликовано: 22:30, 13.03.2016
Лондонські експерти з'ясували: щоб дійсно отримувати з овочів необхідні організму корисні мікроелементи в максимальному обсязі, важливо є дари природи прямо в шкірці, а подавати на стіл - в компанії додаткових інгредієнтів.

fgtedrewzzz.jpg (284.36 Kb)Британські експерти в області харчування не рекомендують викидати лушпиння шкурку або листя, а готувати страви, використовуючи і ці частини плодів. За словами фахівця, якщо готувати таким чином м'ясо з цибулею, то можна зменшити вміст канцерогенів в смаженому блюді. Крім цього, в лушпинні та шкірці багато кверцетину, що знижує тиск і запобігає закупорці артерій та надає організму протизапальну і антигістамінну дію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чим замінити каву?
 
Що стосується листя брокколі, то якщо їх подрібнити і додати в овочевий смузі, напій наповниться каротиноїдами і вітамінами А і С.

Також, на думку експертів, корисні кірки у дині та апельсинів, тому їх теж можна і потрібно вживати в їжу. Речовини, що містяться в динній кірці, добрі для функцій судин і підтримки нормального кровотоку, а апельсинова кірка надає організму антибактеріальний ефект, зменшує печію і покращує травлення.
Вернуться к материалу