Чому постійно хочеться їсти?

Опубликовано: 00:45, 08.04.2016
Якщо ти постійно шукаєш, чого б це пожувати - ця стаття спеціально для тебе!

556hbty.jpg (190.82 Kb)Причина перша і найпоширеніша: надлишок вуглеводів.
Особливо перед сном! Вживання великої кількості вуглеводів перед сном може бути причиною того, чому ти весь наступний день відчуваєш голод, навіть після прийому їжі. Вся справа в тому, що вуглеводи швидко всмоктуються організмом як цукри, а скачки рівня цукру в крові викликають викид інсуліну - гормону, який стимулює клітини на отримання глюкози. Коли весь цукор видаляється з крові, це викликає почуття голоду, що супроводжується тягою до нових вуглеводів. Виходить замкнуте коло.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як лікувати герпес на обличчі?

Причина друга: тобі не вистачає відпочинку.
Вченими доведено, що нестача сну робить прямий вплив на почуття голоду. І якщо ти спиш мало, то це знижує рівень гормону лептину, який збільшує кількість гормону греліну, стимулюючого відчуття голоду.

Причина третя: ти п'єш мало води.
У 9 випадках з 10 ми помилково приймаємо спрагу за голод. Повір, іноді все що тобі потрібно - стакан або два води. Вода необхідна твоїм клітинам для отримання нутрієнтів з їжі, а недолік цих нутрієнтів викликає відчуття голоду.

Причина четверта: гормони і цикли жіночого організму.
Неодноразово доведено, що апетит жінки і кількість вживаних продуктів харчування зростає під час другої половини їх менструальних циклів, тобто після овуляції і перед менструацією.
Вернуться к материалу