Чому сухий шампунь несе шкоду волоссю?

Опубликовано: 01:30, 29.04.2016
За останні кілька років сухий шампунь з арсеналу стилістів перекочував на полицю у ванній майже кожної дівчини. Тому причиною абсолютна універсальність кошти: сухий шампунь підійде і для додання волоссю свіжості біля коріння, і для додавання зачісці обсягу, і навіть для легкої фіксації неслухняного волосся.

dry-shampoo1-1.jpg (41.19 Kb)Як це працює?
Ця небувала популярність б'юті-спрея, якому під силу замінити повноцінне миття волосся і заощадити безцінні хвилини, останнім часом викликає все більше невдоволення і побоювань у дерматологів і трихологів. Як виявилося, сухий шампунь зовсім не такий нешкідливий, як здається: пудрові частки засобу можуть згубно впливати на шкіру голови, забиваючи пори, а найчастіше міститься в складі алкоголь порушує природний водний баланс. Як результат - волосся псується і починає повільніше рости.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шоколад: користь чи шкода?

Як уникнути ушкоджень?
Стилісти погоджуються в тому, що повністю відмовлятися від використання сухого шампуню - занадто кардинальна міра, однак наполягають, що адептам чудо-спрея необхідно дотримуватися ряду правил. Насамперед вони радять засвоїти, що сухий шампунь - виключно екстрений засіб, тобто розпорошувати його варто тільки якщо волосся і правда встигло забруднитися. Крім того, наносити його необхідно тільки на ті ділянки, які дійсно виглядають несвіжими.

Ще один важливий момент - лікарі суворо забороняють розпорошувати шампунь на волосся кілька днів поспіль. Волосся необхідно очистити від засобу в той же день, бажано за допомогою спеціального шампуню, що доглядає за шкірою голови. Крім того, не рекомендується використовувати спрей частіше двох разів на тиждень і без об'єктивної необхідності. Якщо дотримуватися цих правил, шкода від шампуню буде мінімальною і використання практично не відіб'ється на якості волосся.
Вернуться к материалу