Які хвороби викликають негативні емоції?

Опубликовано: 08:10, 05.05.2016
Відчувши симптоми хвороби, не поспішайте ковтати пігулки: можливо, для того, щоб знову стати здоровою, вам треба ... попрацювати зі своїми негативними емоціями!

56n7nrn.jpg (918.97 Kb)Проблеми з печінкою можуть бути викликані довго стримуваним гнівом або прихованою образою. Люди з такими захворюваннями можуть часто виносити категоричні оцінки, судити і засуджувати, причому не тільки оточуючих, але і самих себе, безперервно на щось скаржитися, зазнавати труднощів з адаптацією до змін і нових ситуацій.

Проблеми зі шкірою (почервоніння, акне) можуть говорити про те, що людина пережила невдалий і болючий досвід розставання (наприклад, в ранньому дитинстві), боїться залишитися на самоті або зазнає труднощів у спілкуванні з іншими людьми. Така людина може мимоволі себе знецінювати або, навпаки, надавати надмірне значення тому, що думають оточуючі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як швидко нейтралізувати стрес?
 
Хворобливі відчуття, шум у вухах - це може бути досить прозорим натяком на те, що людина не хоче або боїться чути і слухати. У тому числі і самого себе.
 
Часті ангіни, біль у горлі, утруднене дихання - всі ці ознаки можуть говорити про те, що людина не наважується висловити щось важливе або змушена постійно ковтати свою образу.

Біль у попереку може говорити про страх перед майбутнім, страх життєвих змін і про побоювання, які пов'язані з можливою нестачею грошей.
 
Важкість в потилиці, біль в основі шиї може бути ознакою зайвої жорсткості характеру, прямолінійності, непохитності.
 
Біль в плечах може говорити про прихований конфлікт з вищестоящими людьми, про боязнь взяти на себе більшу, ніж в даний момент, відповідальність - або ж, навпаки, про схильність все приймати на свій рахунок, все звалювати на себе і щодня "тягнути віз".
 
Хворобливі відчуття в зубах або яснах можуть стати сигналом про те, що пора відмовитися від звички жити "із стисненими зубами", всьому всупереч.
 
Вернуться к материалу