Чому не варто уникати присідання?

Опубликовано: 00:15, 21.06.2016
Це саме та вправа, яку варто полюбити!

56456yrty.jpg (195.59 Kb)1. Зміцнення всього тулуба.
Зазвичай навантаження при присіданнях йде зверху вниз, у вигляді гантелей або штанги, тулубу доводиться працювати двічі, щоб запобігти травмі і зберегти правильну стійку. Враховуючи роботу твого черевного преса, складні вправи на зразок присідань, повинні бути ключовим моментом тренування. А включення присідань, наприклад з фітболом, підвищує навантаження на тулуб і допомагає розвинути сильний прес.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дієта для ласунок

2. Поліпшення гнучкості.
При виконанні вправи в повну амплітуду, ти не тільки розвиваєш силу, але і покращуєте гнучкість тіла. Глибокі присідання допомагають збільшити амплітуду руху стегон в цілому. І ти отримуєш як бонус -и зменшення болю в спині і поліпшення рухливості в повсякденному активності.

3. Зниження ймовірності отримання травми.
Розвиток м'язів в області колінних і тазостегнових суглобів це дуже хороший спосіб знизити ймовірність отримання травм під час стрибків, бігу, будь-який інший твоєї активності. Присідання практично будують твої сідниці, квадріцепси, зміцнюють м'язи задньої поверхні стегна, а це основні стабілізатори здорової роботи суглобів. Використовуй варіанти присідань на одній і двох ногах. Це допоможе створити міцний низ тіла.

4. Зміцнення нижньої частини тіла.
Практично всі варіанти присідань є ключем до розвитку сили нижньої частини тіла. Хоча вправи на тренажерах зразок згинання та розгинання ніг можуть теж розвивати м'язи задньої поверхні стегна і квадріцепси, присідання задіють кожен мускул низу спини, стегон і бічні м'язи преса.
Вернуться к материалу