Випадковий секс: 5 важливих для тебе правил

Опубликовано: 01:40, 13.07.2016
Для того, щоб випадковий секс приніс багато задоволення, не можна забувати про відповідальність і безпеку. Так що ж потрібно робити, щоб скороминущий інтим став незабутнім і в той же час не приніс шкоди здоров'ю?

5682_get_img_1.jpg (29.01 Kb)Будь готова до випадкового сексу
Якщо ти не проти випадкового сексу і знаєш, що він може трапитися в будь-який момент, ти повинна бути завжди до нього готова. Перш за все, тобі необхідно захистити себе від інфекцій, що передаються статевим шляхом, і, звичайно ж, виключити вагітність. Тому завжди носи з собою в сумочці упаковку презервативів. Періодично відвідуй гінеколога, щоб переконатися, що ти абсолютно здорова.

Ти повинна пам'ятати, що все це несерйозно!
Ключове слово в такому сексі - "випадковий"! Після нього ти не повинна відчувати себе знедоленою, адже все це було заради забави. Якщо все-таки після випадкового сексу ти розумієш, що починаєш відчувати якісь почуття до цього чоловіка, то не варто продовжувати з ним спати. Не намагайся вдавати, що нічого не відбувається і нові відчуття тебе зовсім не хвилюють. Зміни партнера, інакше в іншому випадку нічим хорошим це не закінчиться.

Май чіткі уявлення про те, що відбувається
З самого початку будь чесна з партнером. Ти повинна відчувати, що вам комфортно спати один з одним і при цьому не мати ніякого емоційного зв'язку. Ви обоє маєте чітко знати, чого ви хочете один від одного. Якщо ж ти починаєш в чомусь сумніватися, то краще ретельно обміркуй, чи варто взагалі цим займатися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відбувається з жінкою під час овуляції: 13 дивних речей

Намагайся не говорити на особисті теми
Спілкуйся з партнером на загальні теми, обговорюйте хобі, інтереси, але не задавай йому питань про колишніх дівчат, про сім'ю. Вам обом абсолютно не потрібна ця інформація.

Не підтримуй тісного контакту з об'єктом своєї пристрасті
У наше століття сучасних технологій можна дуже легко підтримувати контакт з партнерами. Не пиши ніяких смс-ок, електронних листів без необхідності, так як все це сприяє встановленню емоційного зв'язку, який тобі не потрібний і до добра не доведе. Ваше спілкування повинно зводитися до мінімуму. Якщо ж ви спілкуєтеся, то тема вашої розмови повинна бути одна - домовитися про зустріч заради сексу. Таким чином ти уникнеш встановлення тісного зв'язку між вами і виникнення взаємної симпатії.

Джерело: pixy.ru
Вернуться к материалу