Солодкі фрукти та тренування: як правильно поєднати?

Опубликовано: 01:30, 27.08.2016
Фізичні навантаження та солодкі фрукти: як бути?

kjhygtfdrcfvgbh.jpg (308.61 Kb)Звичайно, фрукти корисні для здоров'я, адже вони містять багато вітамінів і мікронутрієнтів, що робить їх важливою частиною збалансованої і живильної дієти. Але все ж не варто вживати цей продукт фрукти в будь-якій кількості і в будь-який час. І особливо важливо контролювати прийом фруктів людям, які ведуть активний спосіб життя з регулярними фізичними навантаженнями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як не набрати вагу після весілля?

Чому так? Існують важливі нюанси, які допоможуть тобі є улюблені фрукти і не переживати за фігуру.
Напевно тобі відомо, що цей різновид продуктів є важливим джерелом енергії, необхідним і для роботи м'язів, і для мозку. Багато вживають фрукти відразу після фізичних навантажень, пояснюючи ці дії тим, що організм потребує вуглеводів для заповнення м'язового глікогену. Але, в реальності, фрукти заповнюють тільки запаси печінкового глікогена. Що ж стосується м'язовогоглікогену, то його треба заповнювати за допомогою крахмаловмісних вуглеводів. Наприклад, рисом і картоплею.

Так що ж, тепер забути про фрукти? Не зовсім. Для отримання максимальної енергії найкраще їсти фрукти вранці і за 15 хвилин до початку фізичних навантажень.

Джерело: cosmo.com.ua
Вернуться к материалу