Як не погладшати восени: 4 дієві поради

Опубликовано: 00:45, 14.09.2016
Щоб не піддати на осінню депресію та нудьгу і не набрати зайвих кілограмів - читайте наші поради!

qsdfghte5g5et5e46.jpg (252.62 Kb)

Більше руху

Зовсім не обов'язково катувати себе великими навантаженнями - адже головна мета розминки - НЕ сталевий прес, а гарний настрій. Зарядка повинна бадьорити, надихати думками про гарну фігуру і чудово проведене літо. Якщо ж і цей варіант вам не до душі - геть стандартні розминочні вправи! Вчіться танцювати! Знайдіть відеоуроки в Інтернет, включіть улюблену музику і насолоджуйтесь ритмами улюбленого танцю. Завдяки цьому ви зможете підтримувати свою форму і спалювати калорії.

Мрійте, фантазуйте, плануйте!

Замість того, щоб потопати в осінніх дощах і сльозах, почніть прямо зараз планувати свій зимовий або літній відпочинок. Перегляньте фотографії з минулої відпустки, досліджуйте простори Інтернету в пошуку нових прекрасних місць. Це допоможе вам не впасти в осінню нудьгу, яку прийнято заїдати і, можливо, подарує нові хобі. Наприклад, якщо ви плануєте літню відпустку біля моря - удоскональте своє вміння плавати, записавшись в басейн, якщо зимовий в горах - відвідайте альпіністський гурток, а якщо ви зібралися за кордон - підучіть мову тієї країни, яку плануєте відвідати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Як схуднути на 7кг за допомогою гарбузової дієти?\
Як швидко спалювати калорії?
Які офісні звички збережуть здоров'я?

Сон - всьому голова

Коли видається можливість, використовуйте додаткові години темряви для здорового міцного сну. Вчені вважають, що дефіцит сну впливає на рівень гормонів, що стимулюють апетит, що призводить до набирання ваги. Та й чим більше часу ми проводимо в теплому ліжку, тим менше його залишається для думок про їжу.

Пийте чай

Не секрет, що пізньої осені кількість шарів одягу на наших струнких постатях стрімко зростає, відповідно - в опалювальному офісі або задушливому транспорті ми легко потіємо, втрачаючи при цьому багато рідини. Запаси потрібно терміново поповнювати, тому що іноді наш організм плутає спрагу з голодом, що знову ж штовхає нас на криву доріжку до холодильника. Чай - відмінний вихід у таких ситуаціях.

Джерело: goodhouse.com.ua
Вернуться к материалу