Заморожені овочі: користь чи шкода?

Опубликовано: 01:30, 29.09.2016
Насправді, вони навіть корисніші за свіжі!

efer234r234rdefwrwer32r234.jpg (223.03 Kb)Ще один дивовижний парадокс здорового харчування - заморожені овочі і фрукти куди корисніше своїх свіжих аналогів. А тому бажаючим зарядитися вітамінами по максимуму, і при цьому ще й схуднути, дієтологи радять купувати їх саме в замороженому вигляді. Факти говорять самі за себе!

Наприклад, за час, що витрачається на їх збір, транспортування і зберігання в магазинах, свіжі овочі втрачають до 50% корисних речовин, перш ніж потрапляють до нас на стіл. Вчені підрахували, що такий довгий шлях обходитися їм в середньому до 16 днів. Наприклад, свіжа стручкова квасоля втрачає по дорозі 45% поживних речовин, брокколі та цвітна капуста - 25%, морква - 10%, а зелений горошок - більше 15% своїх вітамінів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Смакота: 5 смачних дуетів, які ти точно обожнюєш

На думку дієтологів, заморожені овочі зберігають набагато більше поживних речовин, адже вони потрапляють в морозильні камери практично відразу з грядки. Концентрація в них корисних компонентів в той момент максимальна. Тому вони рекомендують сміливо купувати "заморожені вітаміни" стрункості.

Джерело: cosmo.com.ua
Вернуться к материалу