Ранішнє пробудження: як навчитись бути жайворонком?

Опубликовано: 08:00, 16.10.2016
Організму потрібно час для того, щоб перебудуватися на новий режим, але з нашими порадами це зробити значно простіше.

fwer3w2e23e234.jpg (152.28 Kb)

Привчайте організм до ранніх підйомів поступово

Давайте подивимося правді в очі: якщо зазвичай ви спите до 9, ви не зможете з завтрашнього дня раптом почати прокидатися в 6. Можливо, ви зробите це один раз, якщо є гостра необхідність. Краще діяти поступово: завтра спробуйте піднятися з теплого ліжка не в 9, а о 8:45. Післязавтра - о 8:30. І так далі, поки не дійдете до часу, потрібного вам.

Не вживайте важку їжу перед сном

Мало того, що пізні прийоми їжі шкодять вашій фігурі, вони ще й забирають у вас енергію, накопичену на наступний день. Крім того, уві сні процес травлення сповільнюється і є ризик виникнення печії, яка точно не дасть вам спокійно заснути. Та й саме відчуття тяжкості в шлунку не сприяє солодкому сну.

Придумайте приємний ранковий ритуал

Після підйому з ліжка завжди робіть для себе щось приємне. Це може бути чашка смачної кави або приємний підбадьорливий душ. Коли ваше тіло і ваш розум стимулюються, ви автоматично будете прокидатися в очікуванні виконання вашого щоденного ритуалу.

Спіть з відкритими шторами

Сон з відкритими шторами дозволяє вашому організму з ранку зупинити виробництво мелатоніну і збільшити вироблення адреналіну. Природне сонячне світло буде сприйматися вашим тілом навіть під час сну. Також сонячне світло може нагріти ваше ліжко: його температура підніметься - і це послужить сигналом до того, що пора прокидатися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Громадянський шлюб - запорука твоєї стрункості

Будьте зацікавленою

Для того щоб прокидатися з задоволенням, ви повинні мати серйозну мотивацію. Так що знайдіть собі заняття до душі, яке буде вабити і кликати вас до себе з самого ранку.

Спіть достатню кількість часу

Це проста істина, але мало хто ставиться до неї серйозно. І дарма, адже якщо ви будете досить висипатися вночі, вам буде набагато легше прокидатися вранці.

Джерело: goodhouse.com.ua
Вернуться к материалу