Який фітнес допоможе швидко схуднути?

Опубликовано: 01:30, 18.10.2016
Ось який фітнес лопоможе тобі схуднути!

2312e31edwqdqwedqwe.jpg (168.97 Kb)Починати займатися спортом непросто, саме тому важливо, щоб на перших порах навантаження було тобі під силу. З цього міркування правило: 5 км - 30 хвилин щодня. Це означає, що оптимальне навантаження для підтримки здоров'я і фігури зводиться до того, щоб кожен день проходити (або пробігати, якщо є можливість) 5 кілометрів. Починати можна з ходьби і поступово заміщати її бігом.

Або ж ... 30 хвилин інтенсивних вправ. Хвилина планки, кілька вправ на прес, на сідниці і на м'язи спини і грудей - як вдома, так і в спортзалі, відмінно підійдуть для новачків. І навіть якщо з часом ти станеш більш звична до фізичних навантажень, 5 км - 30 хвилин повинні дотримуватися без пропусків, інакше бажаного результату не домогтися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підвищуємо працездатність: продукти, які тобі допоможуть

Неухильно дотримуючись цієї схеми і поєднуючи з правильним харчуванням, Кіт Річ - тренер з фітнесу, змогла позбутися зайвих 14 кг, після чого присвятила свою кар'єру спорту. Спортсменок-новачків вона підбадьорює тим, що 5 кілометрів і 30 хвилин вправ - це далеко не так багато і довго, як здається на перший погляд.
Вернуться к материалу