Справи любовні: чим вони небезпечні для здоров'я?

Опубликовано: 00:45, 19.10.2016
Тобі погрожує справжній розлад.

plkojiuhgytryui.jpg (167 Kb)Хочеш піти від проблем в особистому житті? Просто не думай про них, а точніше перемикай увагу на інші сфери життя - навіть примусово. Саме так вважають вчені Школи психології, міста Герцлія, в Ізраїлі.

Напевно серед твоїх подруг є такі дівчата, які постійно турбуються про свої стосунки. "Чи любить він мене, чи люблю я його, а у нас точно все добре, вчора він не так на мене подивився ..." А, може і ти теж входиш в число цих страждалиць? Так ось, якщо тебе постійно переслідують такі думки, то цілком можливо, що ти хвора новим видом психічного розладу. І назва його: обсесивно-компульсивний розлад з приводу відносин, або коротко кно.

До речі, на думку ізраїльських вчених, приблизно 1% людей планети точно мають такий різновид обсесивно-компульсивного розладу. Симптоматика кно нічим не відрізняється від тривожного стану або стану передчуття втрати партнера.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

5 міфів про флірт, які псують відносини
Смачний сніданок: що обрати, якщо ти на дієті?
Який фітнес допоможе швидко схуднути?

Але найгірше, що подібна хвороба руйнує саме сексуальні відносини, підриваючи впевненість жінки, або чоловіка, в свою фізичну привабливість. Відбувається це автоматично, підступний вірус розладу "поселяється" в твоїй голові, і ось ти вже захворіла на кно.

На думку психологів, цей розлад можна і потрібно лікувати. Як? Ігноруванням проблеми. Так-так, щоб тобі не казала твоя інтуїція, якщо видимих причин для сумнівів в почуттях коханої людини немає, значить повне перемикання уваги на іншу сферу життя - просто необхідне.

Джерело: cosmo.com.ua
Вернуться к материалу