Спимо правильно: 6 причин засинати на лівому боці

Опубликовано: 00:15, 20.10.2016
Ми розповімо, як поліпшити своє здоров'я, одним лише вибором, на якому боці заснути.

e4324e234e234234.jpg (135.44 Kb)

Поліпшується травлення

Шлунок і підшлункова залоза знаходяться в лівій половині тіла. І якщо спати на лівому боці, прискорюється травний процес - підшлунковій залозі легше рівномірно виділяти свої ферменти, а шлунку - шлунковий сік.

Кишечник працює краще

Якщо спати на лівому боці, не буде проблем з ранковим стільцем. Справа в тому, що тонкий кишечник, де відбувається всмоктування корисних речовин, переходить в товстий (який формує відходи) в лівій частині живота. І становище на лівому боці дозволяє швидше позбутися від токсинів.

15445031856_3fbc0a2f77_z.jpg (93.54 Kb)

Нічна печія - більше не проблема

Сон на лівому боці допоможе позбутися і від печії. Тоді шлунок буде знаходитись нижче стравоходу, і його вміст не буде потрапляти назад.

Зменшується навантаження на печінку

Сон на лівому боці захищає печінку від перевантаження. Вона знаходиться з правого боку, і, коли ми спимо, перезаповнюється. Таким чином, зменшується тиск на цей важливий кровотворний орган.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Справи любовні: чим вони небезпечні для здоров'я?

Серцю легше працювати

Велике коло кровообігу, яке живить все тіло, починається в лівій половині серця. Тому сон на лівому боці полегшує його роботу - так зменшується тиск на судини, що несуть кров до серця по правій стороні тіла.

Швидше очищається лімфа

Ліва сторона тіла є домінуючою в лімфатичній системі - захисному бар'єрі організму. Більшість лімфи стікає в грудну протоку зліва. Лімфа несе в собі захисні антитіла, білки, глюкозу, поживні речовини, які повинні бути доставлені до органів, і фільтрується в лімфатичних вузлах від токсинів. Тому сон на лівому боці сприяє здоровій течії лімфи.

Джерело: edinstvennaya.ua
Вернуться к материалу