Алергія на Wi-Fi: чи існує вона насправді

Опубликовано: 00:15, 29.11.2016
Раніше вважалося, що шкідливими для здоров'я можуть бути тільки телефони.
200551236-002.jpg (31.52 Kb)У різні періоди існувала думка, що вони сприяють розвитку онкологічних захворювань або інших відхилень. Однак на даному етапі лікарі категорично відхиляють подібні претензії, але продовжують дослідження в даній області.

Останнім же часом особливої уваги громадськості та науковців удостоївся Wi-Fi, який, за заявами деяких людей, негативно впливає на організм і діє на нас, кажучи простою мовою, як мікрохвильова піч на продукти. У США деякі батьки вже навіть встигли подати позови проти навчальних закладів, звинувачуючи їх у тому, що надмірне поширення Wi-Fi і обладнання великої кількості точок доступу в Інтернет негативно впливає на дитячий організм.

Результати досліджень

Всесвітня організація охорони здоров'я дійсно визнає таке поняття, як «гіперчутливість до електромагнітних полів» (ГЕП), які лежать в основі роботи Wi-Fi. Проте хворобою цей синдром не вважається, а значить, не має на увазі і лікування.

Останнім же часом особливої уваги громадськості та науковців удостоївся Wi-Fi, який, за заявами деяких людей, негативно впливає на організм.

Вперше про можливий негативний вплив випромінювань заговорили радянські вчені, які вивчили характер дії радіолокаційного обладнання на організм людей. Тривале взаємодія з таким приладами викликало у випробовуваних відчуття втоми, порушення сну, перепади настрою і т. д. Трохи пізніше подібні дослідження проводили і шведські вчені, які до всього іншого встановили, що гіперчутливість до електромагнітних хвиль може викликати також гіперемію і свербіж шкірних покривів. На сьогоднішній день відомо, що від ГЕП в різних країнах страждають від 1,5% до 13,3% населення. Але точно діагностувати цей синдром поки не вдається, оскільки повний і точний перелік його симптомів не встановлено.

Після обстеження пацієнтів фахівці прийшли до висновку, що у них дійсно відзначається електромагнітна гіперчутливість.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як позбутися звички гризти нігті: корисні поради

Алергія на Wi-Fi

Як ми вже відзначали вище, першими про алергію на Wi-Fi заговорили американці, які все частіше стали звертатися до лікарями з одними і тими ж скаргами: головний біль, біль в суглобах, сухість або сльозоточивість очей, першіння в горлі і т. д. Після обстеження пацієнтів фахівці прийшли до висновку, що у них дійсно відзначається електромагнітна гіперчутливість. Саме через це люди, які постійно перебувають в зоні дії точок доступу в Інтернет, можуть відчувати неприємні симптоми, схожі на алергічну реакцію.

Деякі медичні експерти також вважають, що виникнення в організмі алергії на електромагнітні хвилі може бути пов'язано не тільки з реальним впливом Wi-Fi, але і з іншими наявними гострими або хронічними захворювань, а також розладами нервової системи.

Так чи інакше, якщо ви, постійно працюючи за комп'ютером з бездротовим доступом в Інтернет, відчуваєте підвищену втому та інші неприємні симптоми, можливо, вам варто задуматися про зміну графіка роботи, більш частих прогулянках, підвищенні фізичної активності і т. д.
Вернуться к материалу