5 продуктів, які виводять нікотин з організму

Опубликовано: 15:12, 27.07.2017
0008_2709819.jpeg (37.25 Kb)

У курців затримується нікотин в організмі, який зовсім не впливає позитивно на здоров'я. Нікотин вбиває здорові клітини людини, щоб трохи підправити здоров'я і вивести нікотин з організму, рекомендують їсти такі продукти:
Морква. Сік моркви багатий вітамінами А, В, С і К. Довели, що моркв’яний сік виводить нікотин з організму. А ще стабільне вживання моркви, поверне шкірі здоровий колір і еластичність.

Цитрусові. Грейпфрути, апельсини, лимони та інші цитрусові, вони найбільше містять вітаміну С. Вживання цих фруктів покращує кровообіг, прискорює метаболізм, виводить канцерогени з легень, що накопичуються після постійного вдихання сигаретного диму.

Гранат. Під час куріння підвищується кров'яний тиск і знижує рівень вмісту кисню в крові. Боротися з цими признаками допомагають гранати, які покращують кровообіг і допомагають організму виробляти більше кров'яних клітин.

Ківі. Цей фрукт має потрібні вітаміни для організму – А, С і Е. Ківі нейтралізує шкідливий вплив вільних радикалів, які постійно атакують здорові клітини під час куріння.

Шпинат. Містить вітамін В9, який допомагає в очищенні нікотину з організму. Також В9 допомагає відновити сон.
Вернуться к материалу