Хвороби, які маскуються під втому

Опубликовано: 13:00, 31.07.2017
У наш час, багато людей трудяться і перевтомлюються. Якщо ви повернулися з відпустки, а втома все одно не пройшла, тоді варто сходити до лікаря.
6446_postoyannaya-ustalost-i-sonlivist-u-muzhchin.jpg (41. Kb)

Цукровий діабет 1 і 2 типів

Глюкоза - джерело енергії для організму. Однак при інсулінорезистентності вона не може потрапити в клітини - вони не отримують енергії, і ось чому ви відчуваєте себе безсилою. Цукровий діабет є ендокринним захворюванням, для його визначення необхідно проконсультуватися з лікарем-ендокринологом, який назначить відповідні аналізи і дослідження. Варто відзначити, що ризик виникнення діабету підвищується після 40 років, при надмірній масі тіла, а також якщо найближчі родичі страждають цим захворюванням.

Онкологічне захворювання

Постійна втома і апатія можуть бути проявом злоякісних пухлин на ранніх стадіях! Почніть з візиту до лікаря-терапевта, який має призначити базові аналізи та обстеження, за результатами яких направить вас до вузькопрофільних спеціалістів.

Синдром хронічної втоми

Причини СХВ досі досліджуються. Цим питанням повинні паралельно займатися лікарі: терапевт, невропатолог, імунолог, ендокринолог, так як синдром хронічної втоми може бути ознакою більш серйозних захворювань, які потребують діагностики та лікування.

Залозодефіцитна анемія

При анемії частішає серцебиття, стає важко дихати, шкіра стає блідою. Для визначення анемії слід звернутися до лікаря-терапевта, який призначить дослідження і при необхідності комплексне лікування, що включає в себе лікарські препарати і відповідну дієту. Особливо високий ризик анемії у жінок репродуктивного віку (це пов'язано з втратою крові під час місячних).
Вернуться к материалу