Чому не варто казати людям, що їм треба з кимось зустрічатись

Опубликовано: 00:45, 02.09.2014
Є кілька тем, які викликають співчуття в оточуючих: смерть члена сім'ї, серйозна хвороба і, з якоїсь причини, те, що людина ні з ким не перебуває в стосунках.

3731_1353793471_chi-podobayeshsya-ti-hlopcyu.jpg (37.75 Kb)Але чому в останньому випадку в нас виникає співчуття? Це ж не наша вина і, якщо вже на те пішло, це зовсім не проблема!

Ні з ким не зустрічатись не означає бути одиноким, чи не виходити з депресії. А знаєте, що буде найгіршою реакцією в цій ситуації? Сказати цій людині, що їй треба піти з кимось на побачення.

Те, що людина ні з ким не зустрічається, не означає, що вона має блукати серед натовпу, вишукуючи потенційну жертву для нових стосунків. Людину можуть дратувати люди, які її оточують або ж всі з них можуть видаватись їй нудними.

А, можливо, ця людина просто не хоче проводити довгі години, готуючись до побачення, хвилюючись, як усе пройде. Можливо, їй просто хочеться трохи повеселитись з друзями.

Переживати розрив і ні з ким не зустрічатись - не одне й те саме. Коли людина не перебуває в стосунках, це не означає, що вона ридає щоночі і в сотий раз передивляється "Брудні танці".

Це також не означає, що людина сама. Можливо, їй просто подобається проводити більше часу з друзями і родиною. Адже дуже часто, починаючи з кимось зустрічатись, ми віддаляємось від улюбленої компанії, перестаємо гостювати в родичів.

Тож ніколи не кажіть людині, що їй треба з кимось зустрічатись! Скоріш за все, відсутність хлопця/дівчини - її свідомий вибір на даному етапі.
Вернуться к материалу