Проблеми, з якими стикаються лише перфекціоністи

Опубликовано: 21:30, 09.09.2014
Ви намагаєтесь побороти те, з чим інші просто миряться.

_perfectionist.jpg (54.45 Kb)1. Ви не зупинитесь, доки не побачите реального результату своєї праці. Не важливо що це – масштабне завдання по роботі чи приготування фруктового салату.

2. «Докладати зусиль» чи «зробити все, що від мене залежить» - недостатньо. Якщо ви не досягнете своєї цілі, ви не можете заспокоїтись і подумати: «Ну нічого, мені майже вдалося».

3. Або успіх, або нічого. Ви ніколи не змиритесь з золотою серединою. Це не для вас.

4. Якщо вам не вдається зробити те, що було заплановано, ви намагаєтесь «покарати» себе за це. Наприклад, пропустивши один день в спортзалі цього тижня, на наступний тиждень ви не лише відпрацюєте пропущене, а й змусите себе до ще одного незапланованого дня тренувань.

5. «Досить добре» - фраза, якої вам ніколи не осягнути. Все, що стосується вашого імені і зусиль має бути винятковим.

6. Ви прекрасно знаєте, що жити було б легше, якби ви змогли трохи опустити свою планку і змиритись з деякими речами, але ви просто не можете і не вмієте цього робити!

7. Інколи ви витрачаєте надто багато часу на дрібниці. Вам може не вистачити цілого дня на те, що можна зробити за годину, адже все має бути зроблено ідеально.

8. Коли ви кажете людям «я лінива», вони здивовано сміються. Але ви справді вважаєте себе такою! І все через те, що часто в вашій голові те, що треба зробити виглядає настільки ідеально, що втілити в життя це просто неможливо. Але ви звинувачуєте в цьому лише себе і вважаєте, що доклали недостатньо зусиль, щоб все вийшло, як задумано.
Вернуться к материалу