Топ-5 кінопрем'єр цього тижня [ВІДЕО]

Опубликовано: 15:00, 25.08.2016
Цікаві та хвилюючі прем'єри вже у нашій добірці!

fgtgg54t65464.jpg (204.81 Kb)Механік: Воскресіння
Mechanic: Resurrection

Українська прем'єра 25 серпня 2016
Артур Бішоп думав, що він залишив своє вбивче минуле позаду, коли його грізний противник викрадає любов всього його життя. Тепер він змушений подорожувати по світу, щоб виконати три неможливих вбивства, і робити те, що він робить краще за все, щоб смерті виглядали як нещасні випадки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що в своєму житті повинна зробити кожна дівчина?

captain-fantastic-afisha.jpg (46.24 Kb)

Капітан Фантастік
Captain Fantastic

Українська Прем'єра 25 серпня 2016
Батько, что живе зі своими шістьма маленькими дітьми в лісах Тихоокеанського Північно-Заходу, пріїжджає на похорон дружини, яка покінчіла з собою через депресію. Життя сім'ї далеке від загальнопрійнятіх норм: тато віжіває, як уміє, діти ловлять и обробляють оленя, отримуються на загальне свято (день народження Ноама Хомського) зброю, вміють орієнтуватіся по зірках и лікують рани мохом.

maxresdft4554t54efault_1.jpg (33.64 Kb)

Будь-якою ціною
Hell or High Water

Українська прем'єра 25 серпня 2016
Двоє братів-лузерів вирішують навідатись в сховища кількох банків, які багато років безбожно обкрадають своїх боржників. Розслідування зухвалих пограбувань з грубим почерком увінчає кар'єру шерифа Маркуса. Але куди виведе це нехитре діло?

maxregtgtyg65ysdefault_1.jpg (39.18 Kb)

Дуже погані матусі
Bad Moms

Українська прем'єра 25 серпня 2016
Коли три перевантажені роботою і недооцінені мами доходять до межі, то відпускають свої звичні обов'язки напризволяще в обмін на часточку свободи, веселощів і комедійного потурання своїм слабкостям.


Джерело: www.kinofilms.ua
Вернуться к материалу