Круті прем'єри фільмів цього тижня [ВІДЕО]

Опубликовано: 15:00, 31.08.2016
Цікаві та смішні, моторошні та захопливі, якими прем'єрні фільми виявляться цього тижня? Дивіться у нашій підбірці!

lokijuyt6.jpg (206.13 Kb)Дев'ять життів
Nine Lives

Українська прем'єра 1 вересня 2016
Том Бренд — мільярдер-трудоголік з чудинкою. Він з головою поринув у роботу і трохи випав з сімейного життя — навіть подарунок дочки він купує в останній момент. Ребекка мріє про справжнього кота, і як би Том ні зневажав тварин, він відправляється в зоомагазин, де вибирає найрозкішнішого кота по кличці Містер Пухнасті Штани. У поспіху на свято дочки Том потрапляє в аварію, а прокинувшись, виявляє себе в тілі цього самого кота. Поки Том-людина відсипається в лікарні, Том-Пухнасті Штани змушений на власній шкурі відчути всі принади котячого життя і повернути любов сім'ї, щоб не залишитися назавжди в ролі тварини.

17737354-866206.jpg (25.06 Kb)

Морган
Morgan

Українська прем'єра 1 вересня 2016
Співробітниця по усуненню аварій відправляється у віддалену секретну філію, де повинна розслідувати і оцінити втрати від жахливої катастрофи. На місці вона дізнається, що катастрофа була викликана, здавалося б, невинною «людиною», чиє існування саме по собі є небезпечною таємницею.

maxres9876t5default_1.jpg (34.93 Kb)

Афера під прикриттям
The Infiltrator

Українська прем'єра 1 вересня 2016
Правдива історія безстрашного оперативника, який зумів провернути найризикованішу і масштабну операцію під прикриттям в історії. Його робота в середовищі гангстерів, наркобаронів і могутніх банкірів розкрила найбільшу схему відмивання грошей і обрушила всю підпільну економіку кримінального світу.


Джерело: kinofilms.ua
Вернуться к материалу