Майбутні електричні розробки BMW і MINI

Опубликовано: 16:13, 01.08.2017
Незабаром кожна серійна модель BMW буде доступна в електричному варіанті. Не омине «електрифікація» і MINI – дочірньої компанії BMW.
5973_p_00427696-620x413.jpg (54.51 Kb)Найперше BMW візьметься за розробку електричних моделей BMW 740e iPerformance та Mini Countryman ALL4 S E Hybrid. Також у першій хвилі нових розробок – електричний MINI Cooper E – тридверний хетчбек. Серійне виготовлення електричного MINI Cooper E стартує у 2019 році. Виготовлення електричної трансмісії відбуватиметься на заводах у Баварії (Dingolfing і Landshut), а остаточно збиратимуть автомобіль на батьківщині, Оксфордському заводі MINI.

Німецький автоконцерн також планує розвивати автомобільну архітектуру нового покоління. Зокрема, для того, щоб забезпечити кожну модель можливістю встановлення як двигуна внутрішнього згоряння, так і електричної установки. Відтак, BMW чекає оновлення виробничої інфраструктури, щоб підприємства могли одночасно будувати моделі з двигуном внутрішнього згоряння, гібридними установками та електричними акумуляторами.

BMW, як і багато інших виробників авто, рухається в напрямку «електрифікації». У BMW сподіваються, що до 2025 року частка проданих електроавтомобілів від загальної кількості продажів становитиме 15-25%.

Джерело: http://vido.com.ua/
Вернуться к материалу