Як виростити ківі у дома?

Опубликовано: 14:37, 09.08.2017
У наших кліматичних умовах складно виростити ківі, тому воно росте теплих, тропічних країнах. Але досвідчені садівники навчились виростити ківі в саду.
2050_kiwi-1-5-1024x768.jpg (67.53 Kb)Якщо маєте бажання посадити ківі, вам знадобиться насіння. Щоб воно виросло, покладіть стиглу м'якоть плоду з насінням у склянку з водою і залиште ненадовго. Так декілька раз зробіть, це промивання насіння, щоб воно не почало гнити в землі через м’якоть, що залишилася. Потім вийміть насіння і просушіть його.

Після того, як висохне насіння, покладіть на блюдце шматок ватки, його полийте окропом і розподіліть по ньому насіння. Тоді накрийте блюдечко плівкою і виставте на сонце. На ніч плівку варто відкрити, а вранці – зволожити ватку і знову накрити плівкою. Насіння має прорости через тиждень, тоді можна його висаджувати

Висадити насіння можна в горщики, зробивши заглиблення в ґрунті близько 1 см, зверху просто присипати землею і накрити склом. Коли паростки проростуть, скло потрібно буде зняти. Не забувайте постійно зволожувати рослину. Коли паростки стануть досить високими, їх слід пересадити в окремі горщики, щоб вони не закривали один одному сонце.

Для створення «правильного» ґрунту потрібно змішати в рівних кількостях дерен, торф, пісок і перегній. Поливати краще часто. Ківі любить сонце, але намагайтеся берегти паростки від прямого попадання променів. Найкраще висаджувати рослину навесні.
Вернуться к материалу