Ванна кімната ваших мрій (ФОТО)

Опубликовано: 23:00, 31.01.2018
Дослідники стверджують, що у ванній кімнаті людина перебуває близько 2500 годин щороку. Дизайн цього приміщення вимагає неабиякої кмітливості, фінансових можливостей та оригінального смаку. Ця кімната має сподобатись усім членам сім'ї. Саме тому її облаштування іноді може бути непростим.

6122_vanna_zagolovna.jpg (33.58 Kb)Варто почати з підбору плитки та сантехніки. Ми рекомендуємо спочатку ознайомитися з асортиментом плитки. Магазини пропонують різні варіанти. Ви можете покладатись на власний смак, а можете консультуватись з професійним дизайнером. Ще одним популярним матеріалом оздоблення ванної є мозаїка. Її все частіше обирають любителі сміливих рішень у дизайні.

9861_vanna_moz.jpg (70.3 Kb)

Підходити до вибору освітлення треба дуже зважено. Не варто забувати про вологість у приміщенні. Корисно буде зробити підігрів підлоги, адже це зручно і корисно.

3945_vannasvitlo.jpg (47.22 Kb)

Щодо рішень з меблями, то варто використовувати натуральне дерево зі спеціальною обробкою. Якщо фінанси дозволяють, то чудово зарекомендують себе меблі зі штучного каменю.
Санвузол потрібно планувати ретельно, потрібно вміло заховати всі комунікації та підібрати якісну сантехніку.

3293_sinya_vanna.jpg (41.72 Kb)
Вернуться к материалу