Гороскоп на 25. 07. 2017

Опубликовано: 17:36, 24.07.2017
7177_1440679111_47366.jpg (306.62 Kb)

Овен

Події сьогодні будуть розвиватися непередбачувано, однак це ще не означає, що варто робити ризиковані кроки. Головне - переконайтеся, що ви уважно стежите за новим напрямком і бачите, до чого все йде.

Телець

Сьогодні ви відкриєте в собі джерело свіжої енергії - розпорядіться нею максимально ефективно! До кінця цього дня ви зумієте досягти успіху в новому починанні, яке змінить ваше життя на краще.

Близнюки

Ви не до кінця розумієте, чому сьогодні все складається так, а не інакше, але це абсолютно нормально. Людина не може знати абсолютно все. Сьогодні з вас буде достатньо свого імені, звання і порядкового номера.

Рак

Ваш лідерський потенціал ще не повністю реалізований, але сьогодні з'явиться можливість змінити цю ситуацію. Ви зумієте переконати всіх навколо, що вони можуть спільними стараннями добитися великих успіхів.

Лев

Пригальмуйте! Ви не зможете сьогодні досягти бажаного прогресу, а це значить, що якщо ситуація ускладниться, вас чекає серйозне розчарування. Тому не варто покладати великі надії на здійснення своїх планів.

Діва

Ви познайомитеся з людиною, яка змусить вас переосмислити переконання про щось важливе. Однак завдяки припливу енергії ви зумієте вибрати правильний шлях. Можливо, в результаті ви виявите, що життя стало набагато простіше.

Терези

Сьогодні ні в чому не можна бути впевненим напевно - змиріться з невизначеністю і насолоджуйтеся нею! Ясність в спілкуванні зараз не критично важлива. Якщо ви чогось не зрозуміли, відкладіть питання до більш відповідного моменту.

Скорпіон

Хтось із близьких людей не може зрозуміти ваших цілей, тому постарайтеся виражатися як можна простіше і ясніше. Можливо, вам так і не вдасться до них достукатися, проте ваші зусилля будуть оцінені по достоїнству.

Стрілець

Допоможіть сьогодні другу, який цього потребує. Тим самим ви поліпшите свою карму, що незабаром доведеться дуже до речі. У будь-якому випадку, добре, коли хтось у вас в боргу, так що ситуація безпрограшна.

Козеріг

Ви в чудовому настрої і готові до нових випробувань! Зараз саме час брати на себе додаткові обов'язки, пробувати себе в нових видах діяльності і вибирати незвідані шляхи.

Водолій

Ви зараз налаштовані трохи м'якше щодо того, що останнім часом вас дратувало. Це означає, що ви ще не остаточно пробачили винних, проте вже рухаєтеся до цього.

Риби

Сьогоднішній день відмінно підходить для підписання угод і укладення бізнес-угод, які вимагають переговорів або залучення нових людей. Ви впевнені в собі і сповнені енергії!
Вернуться к материалу