Що про ваш характер розкаже робочий стіл

Опубликовано: 12:00, 05.11.2016
Стиль роботи, властивості особистості, звички і характер - які вони у вас? Щоб про це дізнатися, достатньо всього лише подивитися на ваш робочий стіл!
o-vashem-haraktere-rasskazhet-vash-rabochiy-stol-1036-65529.jpg (91.6 Kb)Багато кольору
У вас на столі лежать степлери різних кольорів, різнокольорові ручки, кнопки, папки? Ви любите розкладати ці предмети живописно, так, щоб кольори поєднувалися? Ви напевно маєте організаційні здібності: саме ви стаєте ініціатором корпоративних посиденьок і нагадуєте товаришам по службі, що у колеги скоро день народження і треба було б придумати подарунок.
 
Стопка тижневиків
На вашому столі завжди знайдеться місце стопочку з блокнотів, навчальних книг, тижневиків і роздрукованих документів? Напевно ви з тих осіб, які звикли чітко організовувати свій день, можливо, ви навіть складаєте список справ щодня, а потім викреслюєте ті, що вже виконані. Можливо, колеги іноді ображаються на вас: їм здається, що ви дивитеся на них зверхньо. Але якщо у них виникають проблеми в роботі, вони звертаються саме до вас!

Брудні чашки
На вашому столі завжди стоять дві-три чашки з недопитою кавою або чаєм? Ви можете випадково виявити під завалами документів тарілку з кісточками від слив, якими вас пригостили позавчора? Ви - людина запальна, і трошки неорганізована. Напевно ви часто спізнюєтеся на роботу через те, що проспали. А ще ви - майстер влаштовувати істерики на порожньому місці. Колеги можуть ставитися до вас з побоюванням і зайвий раз не турбувати, навіть якщо цього вимагає службова необхідність.

Нічого зайвого
Якщо стороння людина побачить ваш робочий стіл, він подумає, що ви - абсолютно безлика істота, без індивідуальності. Ще б пак, адже на ньому лежить один-єдиний блокнот і одна ручка. І все. Але справа не в безликості: ви просто ... не любите свою роботу, ось і прагнете підсвідомо не прив'язуватися до свого робочого місця. Можливо, ви проводите вільні хвилини в пошуках підходящої вакансії або розсилаєте резюме. А можливо, ваші думки навіть в офісі далекі від роботи: ви думаєте про сім'ю, про хобі, про спорт - про все, тільки не про свої обов'язки.
 
Кішечки, скриньки, вазончики...
На вашому столі затишно вмостився вазон з квіткою, біля нього - фото коханої людини або дитини? А ще у вас стоять симпатичні статуетки кішечок і собачок? Можливо, на перший погляд комусь здасться, що ви - людина несерйозна і вас легко обвести навколо пальця, але це не так. Швидше за все, ви - майстер своєї справи, та ще й вмієте спілкуватися з будь-якими, навіть складними клієнтами. Колеги поважають вас за професіоналізм і за те, що з вами легко і приємно поговорити за чашкою кави. Можливо, ви любите пліткувати.
Вернуться к материалу