Кейт Міддлтон втретє вагітна

Опубликовано: 20:40, 13.02.2016
Принц та герцогиня чекають двійню.

690x8_0xd42ee00.jpeg (38.34 Kb)З'явилися додаткові подробиці про можливу вагітність Кейт Міддлтон. Повідомляють, що герцогиня Кембриджська чекає двійню, дівчаток. За словами інсайдера, це викликало бурхливу реакцію в Кенсингтонському палаці: "Минуло кілька днів, але у вузькому колі королівської сім'ї досі вирують пристрасті з цього приводу".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 правил сексуальності та стилю від Бріджит Бардо

Раніше повідомлялося, що принц Вільям сприйняв новину про чергове поповнення в їх сім'ї без особливого ентузіазму. "Принц волів би почекати ще кілька років, перш ніж знову ставати татом", - зазначали ЗМІ. Тепер про реакцію принца розповідають ще більш детально: після того як Кейт послала йому повідомлення про результати УЗД, принц відразу ж їй передзвонив і сказав: "Ти жартуєш? Ми не можемо завести зараз ще одну дитину".

Джерела уточнили термін вагітності Міддлтон - 12 тижнів, що розходиться з колишніми повідомленнями (раніше йшлося про два місяці). Також інсайдери стверджують, що герцог і герцогиня планують остаточно осісти в заміській резиденції в Анмер-хол, покинувши королівський палац.
Вернуться к материалу