Вагітна: Амаль Клуні подарує коханому первістка

Опубликовано: 16:30, 13.10.2016
Джордж Клуні скоро стане батьком!

j9ju98hjuhn9uoikm.jpg (210.95 Kb)Чутки про вагітність 38-річної Амаль Аламуддін, подружжя актора Джорджа Клуні, з'являються в пресі регулярно - якщо вже весь світ дочекався весілля головного холостяка Голлівуду, то логічно було б чекати від пари наступного кроку - народження дитини. Тим більше, що і для Амаль, і для Клуні, якому в цьому році виповнилося 55 років, спадкоємець стане первенцем. І, здається, останній слух підтверджується!

Незважаючи на те, що поки подружжя не підтвердили цю інформацію офіційно, ексклюзив потрапив в ЗМІ випадково від неназваного інсайдера з оточення пари. Портал Aceshowbiz повідомляє, що Амаль забобонна і не хоче афішувати довгоочікувану вагітність до першого триместру. Також повідомляється, що дружина Джорджа Клуні щаслива і намагається якомога менше з'являтися в громадських місцях і привертати до себе увагу, дотримуючись принципу "щастя любить тишу".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Кайлі Дженнер знялась топлес [ФОТО]

Нагадаємо, Джордж Клуні і Амаль Аламуддін зіграли розкішне весілля у Венеції в 2014 році - до цього моменту актор вважався завидним холостяком Америки і неодноразово заявляв про свою неготовність до офіційного шлюбу.

Джерело: elle.ru
Вернуться к материалу