Чому так важливо пити воду під час вагітності

Опубликовано: 11:00, 05.12.2016

Вода грає одну з колосальних ролей в нашому житті - і ще більш необхідною вона стає під час вагітності. Вагітним рекомендується випивати не менше 2 літрів води щодня - близько 8-12 склянок. Чому так багато? Про це дізнайся в нашій статті.

0190_7342_1.jpg (59.93 Kb)

Збільшення об'єму крові


Під час вагітності об'єм крові, що циркулює в організмі жінки, збільшується на 50-60%. А це немало, погодься. Такий приріст необхідний для того, щоб забезпечувати майбутніх матір і дитину всіма необхідними поживними речовинами. А оскільки кров приблизно на 80% складається з води, щоб налаштувати належне її виробництво і нормальну циркуляцію, вкрай важливо отримувати достатню кількість цієї рідини.

Інфекції сечовивідних шляхів


Через фізіологічні зміни під час вагітності, жінки в положенні частіше страждають від захворювань сечовивідних шляхів. Щоб уникнути цього, необхідно пити багато води - вона допоможе швидше виводити з організму бактерії, не даючи їм можливості провокувати будь-які інфекції.

Достатня кількість амніотичної рідини


Амніотична рідина (навколоплідні води) на 99% складається з води. Починаючи з 25-го тижня, її обсяг починає збільшуватися приблизно на 50 мілілітрів щотижня. На 37 тижні кількість оклоплодних вод досягає приблизно одного літра (в деяких випадках навіть двох). Нормальна вироблення амніотичної рідини є дуже важливою частиною вагітності - і, як і у випадку з будь-якою іншою рідиною нашого організму, вона прямо залежить від достатнього споживання води.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

-Топ 3 продукта, які краще не використовувати вагітним: поради експерта
-Вагітна Пінк продемонструвала шанувальникам свій чималий животик
-Аманда Сейфрід оголосила про свою вагітність

Профілактика набряклості


У зв'язку зі збільшенням обсягу крові, невелика набряклість під час другої половини вагітності є нормою. Тим не менш, вона може помітно ускладнити повсякденне життя майбутньої матері. Випиваючи достатню кількість води, вагітна поліпшить циркуляцію рідини в своєму організмі, а також посприяє висновку надлишкових солей, які затримують в тілі воду.
Вернуться к материалу