Як вдало вийти заміж

Опубликовано: 00:15, 07.08.2015
Люди, яким вдалося успішно вийти заміж або одружуватися, стверджують, що немає в житті нічого кращого. З ними згодні і вчені, які - незважаючи на падіння популярності шлюбних уз - все ще впевнені, що люди, які живуть не одні, а сім'єю, живуть здоровіше і довше. Ті ж самі вчені провели безліч досліджень і з'ясували, що і як потрібно робити, щоб звести ризик до нуля і вступити в максимально щасливий і стійкий шлюб.

paris-kazas-45543052.jpg (20.87 Kb)1. Одружитися та виходити заміж потрібно тільки за друзів
Дослідження доктора Джона Ф. Хелівела, проведене під егідою американського Національного бюро економічних досліджень, показало, що стійкі шлюби можливі тільки у людей, які є хорошими друзями. А найстійкіші шлюби вдаються тільки тим, хто встиг потоваришувати до весілля.

У таких людей "рівень щастя і задоволеності власним життям" після укладення шлюбу зростає, тоді як у тих, хто не дружив, цей рівень, навпаки, падає. Так що спочатку потоваришуйте.

2. У ЗАГС можна після 23 років
Соціолог Аріель Куперберг з Університету Пенсільванії з'ясувала, що, якщо зареєструвати шлюб після того, як закоханим виповниться по 23 роки, ризик розлучитися складе всього 30%.

Якщо здається, що це багато, майте на увазі: шлюби, укладені людьми у віці від 18 до 23 років, розпадаються в 60% випадків.

Що цікаво, головною причиною ранніх розлучень вчені вважають не класичне "не вистачило досвіду підтримувати відносини", а зовсім просте: молоді люди вибирають собі невідповідних партнерів і одружуються з людьми, з якими у них спочатку не було шансів зав'язати міцні відносини.

Чим старше ми стаємо, тим правильніше вибираємо собі партнера. Можливо, саме тому дорослі люди набагато рідше доходять до загсу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як зробити, щоб перший етап знайомства переріс у другий

3. Люди, які живуть разом, один одного дратують
У цьому немає нічого нового, і, якщо вам доводилося коли-небудь з ким-небудь жити (навіть якщо це була не людина, а домашня тварина), ви це і самі знаєте.

Але тим не менш варто нам в когось закохатися, ми починаємо думати, що в цій людині все прекрасно: і як він жує, і як він ніколи не закриває ящики столу до кінця.

Американський психотерапевт Еллін Бадер багато років займається тим, що допомагає нареченим Не розвестись в перші роки спільного життя. Головна порада, яку вона дає тим, хто тільки планує одружитися і вийти заміж, - не робити цього.

Ми в XXI столітті, і, перш ніж вирішити, що саме з цією людиною ти проведеш решту життя, з цією самою людиною потрібно спочатку пожити.

Ніщо так не вбиває любов, як незакрученний тюбик зубної пасти. Якщо ж вам вдається жити один з одним і не сваритися через побутові дрібниці, тоді, можливо, ви дійсно створені одне для одного.

4. Кохання триває не довше року
Доктор Енцо Емануель з італійського Університету Павія з'ясував, що кохання, що б там не говорили античні поети, не вічна. Якщо, звичайно, під коханням розуміти той стан, коли ні про що інше, крім предмета свого обожнювання, не можеш думати і відчуваєш фізичний потяг кожен раз, як опиняєшся поруч.

Так от, таке триває приблизно рік, а потім у всіх - без винятку - проходить. Так що міцний шлюб на відчутті літаючих в животі метеликів побудувати не можна.

Як би це не було важко, потрібно постаратися підключити розум, все проаналізувати і зрозуміти, чи зможете ви жити з цією людиною, коли перестанете його так пристрасно кохати. Чи зможе він бути вам другом і партнером, коли пристрасть згасне.
Вернуться к материалу