Як зацікавити чоловіка

Опубликовано: 00:15, 05.10.2014
Як же стати єдиною та неповторною для чоловіка своєї мрії? Яким чином його привабити? Як себе поводити у розмовах і з ним? Відповіді на ці питання ви можете знайти нижче.

89458078_3437398_22.jpg (26. Kb)1. Зовнішні дані. Потрібно вміти приховувати свої недоліки та підкреслювати переваги. Ніколи не вдягайте мішкуваті речі та не фірбуйтеся яскраво - це лише відлякує сильну стать.

2. Скажений ритм життя. Ми живемо в такому шаленому ритмі – постійні турботи: магазини, робота, переговори. І нам не вистачає часу, щоб зустрітися з друзями і сходити з ними в кафе. Тут діє наступне правило – для того, щоб стати комусь цікавою, потрібно просто дати можливість тебе зустріти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Отримати від життя все: що потрібно робити?

3. Самооцінка. Дуже часто, коли ловимо на собі зацікавлений погляд – відвертаємося або губимося. З’являється якийсь страх зробити щось не так, щоб не видатися смішною. Поводьтеся природно і тоді ви зацікавите саме того, хто буде цінувати ваш природний шарм.

4.Ваше спілкування. Для того, щоб привернути увагу будь-якого чоловіка потрібно навчитися спілкуватися. Смішна і невимушена розмова сподобається будь-якому чоловіку, адже проблем і на роботі вистачає. Просто допоможіть йому розслабитися у вашому товаристві.
Вернуться к материалу