Ерогенні зони на тілі чоловіків і жінок: де шукати

Опубликовано: 00:45, 04.09.2015
Знайти особливо чутливе місце на тілі партнера - запорука відмінного сексу. Розташування цих зон може вас здивувати. Ми розповімо про найбільш незвичайні ерогенних зонах на тілі чоловіка і жінки.

kiselev_andrey_valerevich_erogennye_zony_na_tele_muzhchin_i_zhenszin_gde_iskat.jpg (27.88 Kb)Ерогенні зони жінок: де шукати

Волосся
Якщо ви проведете рукою по її волоссю, злегка помасажуєте голову або в пориві пристрасті злегка смикнете за волосся, ви виявите, що в голові у неї є ерогенні зони. Головна умова - правильно розраховувати силу, щоб не заподіяти їй біль.

Ключиця
80% жінок відзначають, що секс їм просто необхідно починати з чуттєвої і пристрасної прелюдії, щоб налаштуватися на процес. Підійдіть до неї ззаду, приберіть акуратно волосся з плечей і проведіть кінчиками пальців по ключиці. Можна злегка доторкнутися руками або подути гарячим повітрям. У багатьох жінок ключиця, шия - це ерогенні зони.

Пальці ніг
Для тих чоловіків, які не знають, відкриваємо секрет: шлях до її серця лежить не через вуха, а через ноги. Саме тому жінки так люблять масаж після роботи. Якщо ви не з гидливих чоловіків, під час сексу спробуйте поцілувати її пальчики. Результат не будемо розповідати, все самі побачите! Пальці, ступні - ерогенні зони .

Куприк
деколи ерогенні зони жінок знайти не так просто! Так-так! Спробуйте язиком поводити по куприку. Можна взяти кубик льоду і пройтися по всьому хребту, повільно опускаючись в самий низ. Безумовно, такі процедури робити краще, якщо за вікном стоїть нестерпна спека, в іншому випадку жінці захочеться залізти під ковдру.

Сідниці
Напевно кожен чоловік знає, що сідниці - це ерогенна точка у жінок, але тільки нижня частина, яка знаходиться ближче до ніг. Але просто їх гладити не принесе такого задоволення, як легке поплескування. Ви також можете їх стискати рукою і робити еротичний масаж з використанням масел.

Внутрішня частина ніг
Якщо ви вирішили її здивувати новою технікою кунілінгуса, що не приступайте відразу до справи, розпаліть бажання і поцілуйте внутрішню частину ніг, і повільно почніть свій рух мовою до клітора, і ви знайдете ерогенні зони жінок!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як знаки зодіаку поводяться в ліжку

Груди
Жіночі груди дуже чутливі. Цю ерогенну зону варто тримати в руках і цілувати дуже ніжно, посмоктуючи сосок. Також можна зробити легкий еротичний масаж за допомогою олії. Пам'ятайте, рухи не повинні бути різкими і заподіювати біль.

Ерогенні зони чоловіків: де шукати

Губи
Не ігноруйте поцілунок в занятті сексом, 90% чоловіків відзначають, що губи - це їх ерогенна зона. Пристрасний поцілунок може стати причиною для сексу! Будьте уважні до своєї другої половини, адже є різні поцілунки: хтось любить з покусуванням, для когось важливо, щоб він був ніжним і т.д.
Від поцілунку переходіть в зону під нижньою губою. Саме вона насичена нервовими рецепторами.

Яєчка
Ерогенні зони чоловіків найчастіше знаходяться в області геніталій. Але про яєчка незаслужено забувають жінки, хоча вони є ерогенною зоною у чоловіків. Ні в якому разі їх не можна сильно стискати, сильній статі це точно не сподобається. Якщо хочете його здивувати, від пеніса поцілунками перейдіть до них!

Промежина
Якщо ви зійдете по пенісу і яєчкам, знайдете ще ерогенні зони чоловіків. Ви знали про те, що пещення промежини приносить масу задоволення? Якщо ваш чоловік готовий експериментувати в ліжку, і ви дасте чесне слово, що не будете ділитися з подружками емоціями та враженнями, беріть мастило і ніжно масажуйте її.
Саме в цій області знаходиться простата - орган, від якого залежить яскравість оргазму.

Пупок
Чоловічий пупок не викликає такого захоплення, як жіночий, але під час сексу спробуйте його поцілувати і ніжно поводити язиком. Справа в тому, що у чоловіків пупок - це ерогенна зона. Якщо є під рукою вершки, можна їх з'їсти з чоловічого тіла.

Сідниці
Не варто дивуватися, чоловіки теж отримують задоволення, коли жінки їх чіпають за сідниці. Ніжність тут точно не варто проявляти, можна стискати їх і масажувати!

Соски
Чоловіки люблять, коли пестять їх соски. Під час прелюдії можна скористатися шматочком льоду і повільно поводити по ним, а також злегка щипнути, тільки не перестаратися.

Між лопаток
Мало хто знає, що зона між лопаток у більшості чоловіків ерогенна. Справа в тому, що практично у всіх позах чоловік домінує і до зони лопаток складно підступитися. Зробіть це під час попередніх ласок. Почніть з еротичного масажу, ніжно пестячи місце між лопаток, потім цілуйте і водіть язиком.
Вернуться к материалу