Чим секс корисний для вашого організму: 6 порад

Опубликовано: 22:30, 26.11.2016
Доведено, що секс серед всього іншого впливає на ваш мозок.
67_54.jpg (26.29 Kb)

Секс збільшує кількість клітин мозку


Дослідники з університету в штаті Меріленд з’ясували, що під час сексу мозок генерує велику кількість нейронних клітин в тій області, яка відповідає за збереження інформації. А це означає, що ваш мозок буде старіти набагато повільніше.

Секс рятує від хронічного стресу


Стрес – це саме те, що шкодить розумовій діяльності, адже він порушує концентрацію і увагу, призводить до логічних помилок і втрати пам’яті. На щастя, є прекрасний засіб від стресу: постійний секс. Під час сексу в кров потрапляють гормони, які нейтралізують наслідки стресу. Рівень гормону кортизолу, гормону стресу, різко падає, а рівень окситоцину, гормону щастя, підвищується.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

ТОП 3 чоловічих фантазії про секс

Секс покращує пам’ять


Якщо ви не можете згадати, коли у вас був секс востаннє, терміново займіться сексом! У новому голландському дослідженні вчені виявили тісний зв’язок між кількістю і регулярністю оргазмів і здатністю запам’ятовувати великі обсяги інформації.

Секс збільшує аналітичні здібності


Романтична любов і період нестримної пристрасті досить погано впливає на нашу здатність тверезо мислити. А ось коли сексуальні відносини переходять в стабільну фазу, секс, навпаки, може зробити з вас видатного аналітика. Як показали дослідження – під час інтимного зв’язку поліпшується здатність людини мислити логічно.

Секс покращує соціальні навички


Гормон окситоцин, який виробляється під час сильного сексуального збудження, як стверджують дослідники з університету Конкордія в Монреалі, роблять нас більш товариськими і не такими образливими.

Секс робить розум гострим


Відомо, що гостроту розуму можна тренувати, вирішуючи головоломки і кросворди. Але вчені кажуть, що такого ж результату можна досягти, проводячи час в ліжку. У момент отримання оргазму в сірій речовині мозку активізуються ті ділянки, які відповідають за гостроту розуму.
Вернуться к материалу