Як зробити свій гардероб модним

Опубликовано: 01:00, 26.02.2015
Наближення весни - це ще один потужний поштовх до змін! Ми підкажемо вам кілька способів зробити свій повсякденний та святковий гардероб ще більш модним і оригінальним!

new-york-str-rs15-0364.jpg (28.41 Kb)1. Вивчіть стиль Анни Делло Руссо. Редактор японського Vogue і справжня ікона стилю є найяскравішим прикладом для наслідування модників усього світу. Дивлячись на її сміливі експерименти з квітами, фасонами та аксесуарами, можна багато чому навчитися.

2. Приміряйте всі модні тенденції. Готика, баска, епоха бароко і безліч інших трендів допоможуть вам не тільки виділитися на загальному фоні, а й удосконалити свій стиль в цілому.
 
3. Вибирайте яскраві відтінки. Букет ягідних, винних, персикових та інших фарб поліпшить настрій вам і всім оточуючим!
 
4. Комбінуйте текстури. Величезна різноманітність тканин дарує необмежені можливості для експериментів. Комбінуйте шифон, хутро, трикотаж та інші матеріали для створення найбільш неординарних луків.
 
5. Носіть прикраси. Найчастіше аксесуари відіграють найважливішу роль у створенні того чи іншого образу. Адже навіть просте намисто здатне перетворити будь-який наряд.
 
6. Слідкуйте за деталями. Яскравий манікюр, оригінальна панель для телефону або креативний парасолька - будь-яка подібна річ зробить ваш образ унікальним і незабутнім.
 
7. Сумка і взуття. Ніколи не економте на цих речах і, до речі, саме їх у вашому гардеробі може бути багато.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як правильно вибирати зручне взуття
Вернуться к материалу