Помилки під час шопінгу, які пора перестати здійснювати

Опубликовано: 11:00, 02.07.2015
Знижки та розпродаж здатні закрутити голову кому завгодно, так що варто звинувачувати себе за те, що після чергового "шопінг-марафону" замість теплого пальто по сезону у вас з'явилося в наявності кілька суконь і туфель на вихід? Ми думаємо, що варто, як мінімум, ознайомитися зі списком з помилок, які ми часто робимо під час походів по магазинах і зробити відповідні висновки.

pravilnyj-shoping2.jpg (24.23 Kb)

1. Витрачати більше заради "нагороди"
 
Хитрі маркетологи знають, на що нас підловити, і ловлять! Дуже часто ми наважуємося на купівлю не в той момент, коли дійсно усвідомили, що річ нам необхідна, а тоді, коли дізналися про те, що на річ діє спеціальна пропозиція або акція. А чи потрібні вам дійсно дві пари чобіт за ціною однієї?

2. Відкладати важливу покупку до останнього моменту
 
Це стосується всіх відповідальних заходів на кшталт випускного, корпоративів чи весілля подруги, до яких вам необхідно підібрати певний наряд, пару взуття або аксесуарів, аналога яким немає у вашому гардеробі. Головна помилка надзвичайно зайнятих жінок полягає в тому, щоб відкладати цю задачу на останній день перед подією і в поспіху купувати річ за дуже дорогою ціною або зупинятися на не зовсім відповідному вашим очікуванням варіанті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як оновити гардероб економно

3. Не складати список і не ставити собі обмеження
 
Здається, що модний шопінг в корені відрізняється від продуктового, але хитрощі і "пастки" в ньому бувають одні й ті ж. В магазинах одягу біля входу вас збиває з пантелику нова колекція, а на касі - безліч аксесуарів, які здаються вкрай необхідними і дуже дешевими. Робіть обмеження у вигляді певної суми готівкою і складайте список речей, за якими ви і вирушили спочатку.

4. Не дивитися на ярлики на одязі
 
Купити одяг - одна справа, зуміти зберегти її в первозданному вигляді - зовсім інше. Багато хто з нас думають, що прання на щадному режимі з використанням м'якого порошку і подальша сушка на вішалці жодній речі не зашкодить і, таким чином, ми "розлучаємося" з шовковими блузами і кашеміровими светрами ще швидше, ніж з бойфрендами. Перед покупкою подивіться на ярличок, і запитайте себе чи зможете ви доглядати за річчю так, як належить?

5. Ігнорувати одні речі і надмірно любити інші
 
Начитавшись модних журналів, ми думаємо, що на побачення можна ходити тільки в сукні і на підборах, а на роботу - тільки в дуже консервативному одязі самих сумних забарвлень.
Таким чином, ваш гардероб і перетворюється в одноманітне видовище з декількох пар незручних туфель на підборах і однакових спідниць-олівців. Стежити за модними новинками завжди корисно, адже таким чином ви зможете підібрати стильне взуття на плоскій підошві або зробити ваш офісний гардероб ненудним.

6. Одягатися в одних і тих же магазинах
 
Шопінг вас стомлює, і ви віддаєте перевагу обмежитися найближчими магазинами в торговому центрі недалеко від будинку, які з сезону в сезон випускають однакового фасону і сукні, і пальта. Зберігайте старі перевірені адреси, але в пошуках оригінальних акцентів заглядайте іноді в магазини, які раніше здавалися вам "чужими".

7. Вірите стереотипам
 
На весілля не можна з'явитися в червоному, в білій сорочці ходять тільки в офіс, широка смужка повнить, а дрібний квітковий принт йде тільки бабусям і школяркам.
Досить вже слідувати стереотипам! Пробуйте, експериментуйте і виробляйте власний підхід до того, що, де і як потрібно носити. Сліпо слідувати модним тенденціям - груба помилка, але і в тому, щоб заявляти, що вашому типу фігури йдуть тільки такі фасони і більше ніякі, немає правди.
Вернуться к материалу