Як одягатися, щоб отримати пропозицію руки і серця

Опубликовано: 07:10, 19.11.2016
Красива, вірна, розумна, добра. Такими хочуть бачити чоловіки своїх майбутніх дружин. Чомусь багато хто плутає імідж дружини з іміджем коханки, підбираючи речі надто відверті і зухвалі. У чому кардинальна різниця між цими ролями? Як потрібно виглядати, щоб вами зацікавилися як дівчиною, з якою можна побудувати сім'ю?
0a1327303133a09fa8b4feaf3b4dd3_fitted_740x700.jpg (77.67 Kb)

1. Будь жіночною

Не стервозною, не кар'єристкоюі, а саме жіночною: доброю, ніжною та м'якою. Такою, яку хочеться захищати, носити на руках і обдаровувати квітами. Для цього намагайся вибирати одяг по фігурі, а не оверсайз. Відмовся від брюк - в них дівчину сприймають як "свого пацана".
Старайся частіше носити розпущене волосся з м'якими хвилями.
Частіше одягай каблуки, а не кросівки. Не ховай свої принади за балахонистомим одягом. Тренди можуть оцінити лише жінки, а у чоловіків це не викличе ніяких емоцій.

dg_pre_fall_2015_1_delivery_12-horz.jpg (38. Kb)

2. Будь цікавою

Віддавай перевагу середній довжині спідниць і суконь. Не носи відверті міні: коротка довжина спідниці асоціюється з дівчатами легкої поведінки. Всім відомо, що чоловікам потрібна загадка. Також це стосується і довжини волосся. Не дарма кажуть: «Дівчина відрощує волосся - збирається заміж. Відрізала волосся - будує кар'єру ».
Віддавай перевагу емоційно забарвленим кольорам: червоний, синій, жовтий. Відмовся від чорного кольору - він мало кого прикрашає. Черниці і вдови рідко викликають інтерес у чоловіків.

8ef288ac22a19c4bd3cd54197400456b.jpg (41.86 Kb)

3. Будь собою

Немає нічого гіршого при знайомстві і спілкуванні з дівчиною, ніж почуття, що вона щось приховує. Неприродна поведінка здатна відлякати не тільки твою другу половину, але і всіх оточуючих. У цьому випадку важливо знайти свій стиль і розвинути смак. Визнач свій типаж, щоб створити собі гармонійний гардероб. Тоді ти зможеш в будь-якій життєвій ситуації виглядати привабливо і доречно. Використовуй аксесуари, які говорять про твій внутрішній світ. Якщо ти жінка-квітка, не купуй леопардові туфлі. На їх фоні ти будеш виглядати побитою ланню, а не хижою амазонкою.

content_full_64.jpg (207.3 Kb)

Між іміджем дівчини і її особистим життям є пряма залежність. Чим краще буде продуманий стиль, тим легше буде чоловічій статі зрозуміти сигнали, що йдуть від жінок. І тоді пропозиція руки і серця не змусить себе довго чекати.

Джерело: http://www.cosmo.ru/
Вернуться к материалу